Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokan vannak akiknek nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan vannak akiknek nehéz dolog az hogy párt találjon?

Figyelt kérdés

Sokszor kérdezik hogy van e barátnőm- annyira idegeítő mert szerintem rohadt nehéz barátnőt találni, de sokat meg úgy kérdezik mintha egy egyszerű dolog lenne. Ilyenkor mindig olyan szomorú leszek mert még sosem jött össze.

Ismerőseim nagyrészének nem okoz ez gondot. Érdekelne hogy másoknak hogyan megy, meg ismerősi körben mit láttok?


2021. júl. 1. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősi körben és a magam bőrén is azt látom, hogy szerencse. Gondolok itt arra, hogy senki sem kifejezetten ismerkedett, hanem az útjába sodort az élet valakit. Onnantól persze kellett bele energiát tenni, de nem keresték egymást, hanem egymásra találtak.

Nekem is ez volt az exemmel. Társkeresőn próbálkoztam azóta, nem az én világom. Így nem tudok mást tenni, várom a következő szerencsét.

2021. júl. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, rengetegen. Engem is szoktak ezzel csesztetni az ismerőseim.
2021. júl. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%
25 éves szűz incel napi rinyálása megérkezett
2021. júl. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

Vagy a 23 éves szűz fiú

Mikor melyik 😬😁🤷‍♀️

Nekik kettőjüknek kéne összejönni

2021. júl. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen, sokaknak nehéz, de lehet fejlődni benne
2021. júl. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!