Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok nektem az alábbi 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektem az alábbi 3 dolog közül mi a legfontosabb, mi kevésbé fontos és mi az ami szinte nem is számít?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy elég nehezen ismerkedem és nagyon rég nem volt barátnőm.

Nehezen megismerek egy lányt, udvarolok, majd hirtelen elfordul tőlem.

Mintha észrevenne rajtam valamit ami nem vonzó. Vagy nem tudom.

Pár tippet kaptam, hogy miket kéne tennem.

Ezeket kérlek tegyétek fontossági sorrendbe. Kíváncsi vagyok a nagy többségnek mi a fontosabb. Csak őszintén, kérlek!

Elől legyen a legfontosabb, majd legvégül a legkevésbé fontos.


Sportos külső.

Márkás, divatos töltözködés.

Kellemes, vonzó illat. (Parfüm)


< Nem vagyok sportos, de nyomi alkat sem.

Normálisan öltözködöm, de nem hordok pl: 5-6000 Ft-os pólókat.

Ápolt vagyok, nem vagyok büdös, csak nincs parfümüm jelenleg.>


2021. jún. 21. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

1.Ápoltság (ebben benne van a jó illat, igényesség )

2.Sportos külső

3.Márkás ruha (bár ez nem különösebben érdekel)

Én a legelejére írnám a listának hogy jó személyiség,bár ez nem volt a kérdésben. Ez viszont nem választás kérdése, vagy passzol a személyiség, vagy nem. Ha megjátssza az ember, az már úgy nem jó.

2021. jún. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

A sportos külső szuper, de egy egészséges testalkat nekem bőven elég.

Nem értek a márkákhoz, van pár amit felismerek, de sokkal fontosabb nekem magamon is, hogy jól álljon, illeszkedjen a stílusomhoz és kényelmes legyen. Tehát a márka sokkal kevésbé fontos, mint ez a három tényező.

Nem szeretem a parfűmöt. Persze, ha már az izzadság szag és a parfüm közt kell választani, utóbbi nyer, de nálad azt írtad, nincs ilyen probléma.

Tehát a lista ez alapján:

Igényes, a stílusához és testalkatához illő ruhák.

Testalkat

Ne legyen nyakig pacsuli és egyéb illat.

2021. jún. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Ápoltság, egészséges külső (nem baj, ha nem túl sportos, de ne legyen túlsúlyos vagy 40 kiló), igényes öltözködés (nem kell drága, márkás cucc)
2021. jún. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ez igy hulyeseg, ez csak 3 random kiragadott dolog, a parkapcsolat kialakulasa nem ezen mulik. ezek egy ember preferenciai, es?


nekem pl. nem feltetel a sportos kulso, boven eleg, ha nincs elhizva es nem vekonyabb, mint en. inkabb azt nezem, hogy legyen jo magas, vallas, minthogy hany kocka van a hasan.


a jo illat nagyon szexi tud lenni, de ez is olyan, hogy ha valaki tiszta, apolt, nem budos, akkor nem fogom csak azert lekoptatni, mert nincs beparfumozve.


az szinten nem erdekel, markas-e a ruhaja, de nekem az pl. fontos, hogy jol fel legyen oltozve, izlesesen, ne csak ugy magara hanyjon mindenfele bena ruhat.

2021. jún. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A sportos külső tág fogalom.

Lehet mozog néhanapján, de annyira nem, hogy látszódjon is rajta. Plusz ha ektomorf alkat, akkor meg végképp csinálhat bármit, nagyon nehezen látszik meg rajta. Szerintem az átlagos külsővel sincs baj. Ne legyen elhizva. Nekem pl az nem tetszik.


Az oltozkodes az olyan, hogy ne legyen szakadt a ruhája és ne hirdetőtáblával a mellkasán járjon.


Az illat meg olyan, hogy én szeretem pl az ember saját illatát érezni. Nem kell elfedni olyan parfummel, hogy kilométerektol is érezhető legyen. Ha valakinek bejon a saját illatod az már felsiker.

2021. jún. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ápoltság,sportos alkat.A parfümöt szeretem.A márkás ruha pedig lényegtelen,de legyen stílusa,igényesen öltözzön.
2021. jún. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

Pff hát nem tom, nekem ebből a háromból pont egyik se... társkeresésnél társat keresünk, nem egy illatozó kirakati bábut sztem, szóval


-marhára nem érdekel, hogy márkás ruhák vannak-e rajta - öltözzön normálisan, férfiasan, lehetőleg ne mackónadrágban és atlétában menjen emberek közé

-ne legyen puhány

-ne bűzölögjön se parfümtől, se az ápolatlanságtól. Elég visszataszító, mikor húsz méterről érzed a csávónak a parfümszagát és véletlen beokádasz tőle az árokba. Plusz a túl erős parfümszag felveti a gyanút, hogy mit akar vele leplezni? Esetleg hogy nem látott szappant hat hete?

2021. jún. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mindegyik fontos, annyi pontosítással, hogy a márkás nem egyenlő a divatossal. Lehet márkás de béna, meg lehet fast fashion, nem drága, de divatos.

Lényeg, hogy adjon magára, legyen igényes (ehhez a sportosabb külső nem árt, és a parfüm meg nem csak az ápoltság miatt fontos, hanem pl sokaknál az bizonyos mértékű afrodiziákumként is működik).

2021. jún. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!