Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Badoon mással is történ ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Badoon mással is történ ilyen (furcsa) dolog?

Figyelt kérdés

Össze passzoltam egy lánnyal. Még idősebb is voltam nála. Moltet volt a lány, de kellemesen. Jól nézett ki. Elkezdtünk beszélni. Mosolygós fejet küldött. Akartam írni de hirtelen kirta az aplikáció hogy le vagyok tiltva. Mi történhetett? Valami rendszerhiba, vagy ennyire bunkó lnne valaki csak azért mert nem vagyok jóképü?


Mással is történt ilyen? Pedig mondom nem egy fitness királynő volt.



2021. jún. 30. 11:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
badoon sok dilis van, ne foglalkozz vele
2021. jún. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem írtál esetleg valami bántót? Vagy mire küldött mosolygós fejet?
2021. jún. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
sziát írtam meg hogy tudunk e beszélni erre visszsaírt és utána akartam írni de tiltás.
2021. jún. 30. 12:02
 4/18 A kérdező kommentje:
visszaírt
2021. jún. 30. 12:02
 5/18 anonim ***** válasza:
68%
Lehet valami hatalmas lelkesedést várt. Engedd el, a következő jobb lesz. :)
2021. jún. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%
Az ilyen helyekn a legtöbben nem azért vannak ott, hogy ismerkedjenek. A pasik dugni akarnak, a nők meg azt, hogy fényesre nyalják a pasik a kis hátsójuk és növeljék az egójuk. :D
2021. jún. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
39%

Amilyen agyhalott vagy a kérdés leírása alapján, biztos, hogy utaltál rá valahogy, (lehet, olyan hülye vagy, hogy még azt sem tudod, megsértetted) ahogy itt is, hogy számodra “elmegy” kategória, úgyhogy kb köteles lenne szerinted kedves lenni, még ha csúnya is vagy.

Tudod, a nők egy jelentős része hálistennek nem áll le, csak olyannal, aki imádja, odavan érte, tiszteli. Ez a minimum.

A leírásodból látszik, hogy ennek a csírája sincs meg benned. Te lehetsz bunkó, lefitymálhatod, hogy nem egy fitness királynő, úgyhogy ezért neked jár, hogy mosolyogva fogadja a próbálkozásodat, ès nehogy már bunkón letiltson.

Még ha nem is mondtàl neki semmit, (kétlem) ismeretlenül is megkímélte magát a tiltással egy alja suttyótól.

Egyébként bizarr módon hülyén írtad le, úgyhogy simán lehetsz troll is.

2021. jún. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Most mi ezzel a kérdéssel a bajod? Semmit nem írtam neki szinte. Szerintem megnézte a képem és nem tetszettem neki. De legalább mondhatta volna vagy valami. És nem ez az első est.
2021. jún. 30. 13:03
 9/18 anonim ***** válasza:

És bánod?

Nem olyannal ismerkedni, akire ilyen megjegyzéseket teszel, hogy molett, nem egy fitness királynő, stb.

Mert ebből az derül ki, hogy nem felel meg neked.

Akkor pedig tök jó, hogy tiltott, hadd találjon normális férfit, aki bókol neki, nem így nyilatkozik róla.

2021. jún. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
De akkor hogy jelmezem, hoyg értsétek a szituációt? Ne legyél már polkorrekt pc.Aki dagadt az dagadt és örüljön ha kell egy hím neműnek. A dagadt nőknek is akkor az arcuk. egyébként teljesen normális voltam.
2021. jún. 30. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!