Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Badoon mással is történ ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Badoon mással is történ ilyen (furcsa) dolog?

Figyelt kérdés

Össze passzoltam egy lánnyal. Még idősebb is voltam nála. Moltet volt a lány, de kellemesen. Jól nézett ki. Elkezdtünk beszélni. Mosolygós fejet küldött. Akartam írni de hirtelen kirta az aplikáció hogy le vagyok tiltva. Mi történhetett? Valami rendszerhiba, vagy ennyire bunkó lnne valaki csak azért mert nem vagyok jóképü?


Mással is történt ilyen? Pedig mondom nem egy fitness királynő volt.



2021. jún. 30. 11:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
83%
#9 pedig már készültelek lebaszni, hogy nehogy már az legyen a gond, hogy egy molett nőre azt mondják, hogy molett... erre megszületett a 10. hsz. Sajnos be kell lássam, hogy a kérdező gyökér. Bár ennek ellenére a molett jelző szerintem nem sértő. (Egyébként minden nő ismerősöm, akinek túlsúlya van, jellemzően kövérnek/dagadtnak nevezi magát.) :D
2021. jún. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

De komolyan egy oylan nőnek miért vannak elvárásai egyáltalán aki túlsúlyos: - Aki arra képtelen hogy fogyókúrázzon, edzen. Mire fel flegmázik? Egyáltalán nincs mire. Én Fogyózom és edzek. Ennek ellenére bunkó módon lepattint. És ennek ellenére először szimpatikus volt és nem a lyukat láttam benne. Itt ego-beli problémák vannak, mégpedig az hogy túl nagy, ráadásul egy duci lányról beszélünk.

Ha beszélünk és azt mondja nem érdeklem oké. De nem is beszéltünk, és soványabb is vagyok álla de azért neki JÁR a helyes pasi. Ez a probléma.

2021. jún. 30. 13:29
 13/18 anonim ***** válasza:
66%

Az a probléma, hogy hisztizel, mint egy 3 éves, akitől elvették a kisautót, mellette az egód neked is a mennyek kapuját veri, olyan magasan van... :D


Te nem kapcsolatot szeretnél, hanem dugni, arra meg nem a netes társkereső a legjobb közeg.

2021. jún. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
37%

ma13:37 "Te nem kapcsolatot szeretnél, hanem dugni"


Te hülye vagy, honnét tudod, hogy a kérdező mit akar? Te vagy a nagy megmondó ember, biztos egy hisztis kislány vagy.

2021. jún. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
76%

Persze... azért ír olyan nőre, akiről azt hiszi, bárki alá odafekszik, mert kövér. Neked se erősséged a logikus szövegértelmezés, ugye?


Egyébként közlök egy apró tényt, nem vagyok nő. ;)

2021. jún. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
24%

ma 12:42

"A nők egy jelentős része hálistennek nem áll le, csak olyannal, aki imádja, odavan érte, tiszteli"


Te nagyokos! És a férfiakat melyik nő dicséri első levelezéskor és oda van érte? Ennyi eszed van neked. A nők elvárják, hogy őket dicsérjék, minden szépet elmondjanak rájuk, körbe ugrálják, de fordítva már nem kedveskednek a férfiaknak.

És minden ok nélkül tiltja a lány a pasit. Na az ilyen nőket kéne kizárni a társkeresőkből.

Sajnos én is bele futottam ilyen lányokba. Kérték, hogy lájkoljam a képüket stb... Egó növelés. De amikor megírtam a lánynak, hogy a telefonszámát közzé teszem a neten, akkor egy pasival akart megijeszteni a neten, és tiltottam mindkettőt.

2021. jún. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
36%

És mennyire jól átláttam rögtön!

Ki is bújt a szög a zsákból, kérdező.

Nem a “molett” a baj, hanem, hogy ezt nem egy semleges tényként közölted, hanem érződött a szövegből, hogy emiatt nem lehet veled elutasító, mert örüljön, hogy meg akarod dugni.

Pontosan akkora agyhalott gyökér vagy, amilyennek mondtalak:)

2021. jún. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
nárcisztikus gyanús, kösz heló.
2021. júl. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!