Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg olyan furcsa dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan furcsa dolog lenne, hogy 32 évesen még megkérdezem anyukámtól, hogy felhozhatok-e egy lányt?

Figyelt kérdés

Társkeresőről megismerkedtem egy csinos lánnyal.

Randin az az ötlete támadt hogy hétvégén feljönne hozzám filmezni. Viszont mondtam neki, hogy lehet róla szó, de ezt még meg kell kérdeznem anyukámtól. Erre elég furcsa fejet vágott.....most ez tényleg olyan furcsa dolog lenne.,...


2016. szept. 29. 21:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
81%

ha együtt élsz valakivel, szerintem normális, hogy megkérdezed, hogy jöhet-e vendég

nem lehet hogy azt hitte h egyedül élsz?

2016. szept. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
1. Lehet azt hitte, hogy egyedül élek..... nem tudom
2016. szept. 29. 22:01
 3/26 anonim ***** válasza:
86%
Nem az a fura, hogy megkérdezed anyukádat, hogy elviheted e az otthonába a barátnődet, hanem hogy még ott laksz.
2016. szept. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
3 a legtöbb férfi szülőnèl lakik
2016. szept. 29. 22:08
 5/26 anonim ***** válasza:
87%
De nem 32 évesen...
2016. szept. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
40 évesek is vannak így..
2016. szept. 29. 22:14
 7/26 anonim ***** válasza:
83%

Na az van, hogy tényleg nem szokatlan dolog felnőttként otthon lakni- ellenben nem is jó. Én is otthon lakom, 26 éves létemre, de már nagyon elvágyódom hazulról, mert érzem, már ki kell szakadjak innen- én pl már azon problémázok, ha legközelebb lesz egy barátnőm, hogyan adagolom be neki, hogy 26 éves létemre, még otthon lakom.

Lehet a lány is így van vele.

Mondd meg neki, hogy jöjjön nyugodtan, szívesen látod- a szülőknek meg mondd meg, hogy vendéged lesz, viséljék jól magukat :)

2016. szept. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
90%

Kicsit amúgy tényleg vicces. Mármint nem az, hogy anyukáddal élsz, hanem ez az egész szitu. "Meg kell kérdeznem anyukámtól" mintha engedélyt kérnél :D Mert érted képzeld el, odaállítasz totál kicsípted magad, randin a legelőnyösebb oldalad mutattad és akkor tessék :D

Maga a szitu a jó :D

2016. szept. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
75%
Kamu. Nem randiznek ilyen pasival. Nehogymar felnottkent a szuloktol kelljen meg engedelyt kerni barmire is. Rohej ha egy 30+ eves pasi meg anyuval lakik. Mosogatni magadra meg magadnak kajat kesziteni legalabb tudsz?
2016. szept. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
94%

?

A legtöbb 30 feletti férfi, akit ismerek, a feleségével/élettársával lakik együtt.


Amúgy ha valakivel együtt élsz, akkor alap, hogy megkérdezed, hogy jöhet-e vendég.

2016. szept. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!