Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg olyan furcsa dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan furcsa dolog lenne, hogy 32 évesen még megkérdezem anyukámtól, hogy felhozhatok-e egy lányt?

Figyelt kérdés

Társkeresőről megismerkedtem egy csinos lánnyal.

Randin az az ötlete támadt hogy hétvégén feljönne hozzám filmezni. Viszont mondtam neki, hogy lehet róla szó, de ezt még meg kell kérdeznem anyukámtól. Erre elég furcsa fejet vágott.....most ez tényleg olyan furcsa dolog lenne.,...


2016. szept. 29. 21:57
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
65%
Én már 22 évesen egyedül éltem, több száz kilométerre otthonról. Már az furcsa, hogy egy felnőtt ember még a szüleivel él és nem önállósodott.
2016. szept. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
1%
Itt is megjelentek a pénzéhes női hozzászólások.
2016. szept. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
89%

#12

Pl melyik pénzéhes?

2016. szept. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
91%
Nőként 20 évesen elköltöztem otthonról (nem azért mert utálom a szüleim)! Ha egy 30 feletti ilyet mondana egy randin, azt hiszem sarkon fordulnék. Ne sértődj meg, de ez számomra töketlenségre vall. Ilyet mondani, hogy megkérdezem anyukámat?! Ha még a szülői házban élnék, egyszerűen csak mondanám hogy jön hozzám valaki és kész.
2016. szept. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
89%

Nem az a fura, hogy anyukáddal élsz, mert hát istenem, millió oka lehet az embernek arra, hogy ne költözzön el, praktikus is akár, nem feltétlenül csak az önállótlanság lehet a magyarázat.


De az nekem is fura, hogy kb mintha engedélyt kérnél. Oké, hogy szólsz neki, hogy vendéged jön, ne érje meglepetésként, tudjon róla, na de a lakótársaidtól sem engedélyt kérsz, hogy elhívj magadhoz valakit, és márpedig felnőttként az anyukád már kb ugyanolyan szintűnek kellene, hogy legyen, mint a lakótársak, még akkor is, ha együtt éltek. Ha nem így van, az már komoly probléma. Én is meglepődtem volna, hogy elvileg felnőttként még anyukád jóváhagyására vársz.

2016. szept. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
17%

És beszéltetek már azóta?A biztonság kedvéért legyen más programod is hétvégére mert ha így reagálta le sztem lemondja,vagy csak nem keres és kész.Még jobb ha te hagyod a picsbe.

Miért nem ajánlottad fel neki,hogy mehettek hozzá is ha számára ez problémát jelent.Ő is elhívhat magához nem?

Javasold neki az adatlapja szerkesztését az elvárásait illetően!


Egyébként nem furcsa ez,hanem a büdös nagy magyar valóság!

2016. szept. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
75%

" na de a lakótársaidtól sem engedélyt kérsz, hogy elhívj magadhoz valakit"


Nem tudom, számomra evidens, hogy megkérdezem a lakótársaimat, hogy átjöhet-e a barátom, nem zavar-e.... Roppantul örülnék, ha valaki csak úgy felhurcolná a pasiját, mikor épp olyan dolgom lenne, amihez nem jó, ha több ember van fölöttem.

2016. szept. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
75%
Igen az,a furcsa hogy igy megmontad,hogy jajj hat anyut megkerdezem.32evesen. Legalabb nem kozolted volna a novel .
2016. szept. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
35%

Talán kissé a szóhasználat volt nem jó.

Nem "megkérdezem anyukámtól", hisz nem 12 éves vagy, hanem "megbeszélem anyukámmal". Bár ilyesmin fennakadni is hülyeség. Talán csak a szóhasználat miatt nézett furán.

Szerintem, illik megkérdezni/közölni az ilyesmit, azzal akivel egy háztartásban élünk.


Off.:

Szerintem, ha jól kijön az ember a szüleivel és úgysincs komoly barátnője, akkor fölösleges pénzkidobás albérletre pazarolni a pénzt. Azzal, hogy otthon laksz, talán tudsz félre tenni a majdani életedre.

2016. szept. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
64%
Na most hol vannak a melluket dongeto,"nem ciki h a szuleivel el,hiszen o igy sporol" hozzaszolok?:)))))
2016. szept. 30. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!