Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg olyan furcsa dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan furcsa dolog lenne, hogy 32 évesen még megkérdezem anyukámtól, hogy felhozhatok-e egy lányt?

Figyelt kérdés

Társkeresőről megismerkedtem egy csinos lánnyal.

Randin az az ötlete támadt hogy hétvégén feljönne hozzám filmezni. Viszont mondtam neki, hogy lehet róla szó, de ezt még meg kell kérdeznem anyukámtól. Erre elég furcsa fejet vágott.....most ez tényleg olyan furcsa dolog lenne.,...


2016. szept. 29. 21:57
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
89%
Lány? Mármint nő..magadat pedig ne nevezd férfinak, mert nem vagy több egy kisfiúnál.
2016. szept. 30. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
79%
#19, sot ha eleg sokaig gyujtoget,maradhat otthon nyugdijig es akkor kapasbol van egy haza es amit hazra felretett volna,abbol loves oregurkent nyaraltathat kiscsajokat.Nah?:)
2016. szept. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem ciki csak nem kellett volna a csaj előtt mondani,hogy megkérdezed anyukádat.olyan mintha 15éves lennél. Esetleg megemlíthetted volna,hogy még vele élsz, de azt nem kellett volna,hogy megkérdezes
2016. szept. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
76%
Én is nagyokat pislogtam volna!!! :) Bármit is gondolsz, nem átlagos a te korodban a szüleiddel élni! Egy lányt ismerek, aki még otthon lakik, de egy igazi lúzer! Minden pénzét tetkóra, bulira, ruhákra költi, és sír, hogy nem tud különköltözni...
2016. szept. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
62%
Ez a "megkérdezem az anyukámat" nagyon gáz. Esetleg megbeszéled vele, hogy vendéged lesz....
2016. szept. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Szerintme csak furcsán fogalmaztál, de alapvetően jogos, hogy szólsz, ah valakit hazaviszel.
2016. okt. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!