Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Félreérthető lenne a viselkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félreérthető lenne a viselkedésem?

Figyelt kérdés

Meg akarom szakítani valakivel az ismerkedést pont az első szex után. A szex jó volt, az okom az, hogy én már rég szeretem a lányt, ő pedig csak arra használ,hogy visszaszerezze az előző kapcsolata által lerombolt önbizalmát, bár ezt sosem mondta ki.

Ez szerintetek is úgy tűnne, hogy a szex miatt szakítok? Nem akarom, hogy azt gondolja a lány, hogy rossz volt, vagy hogy csak szexre kellett nekem.


2021. okt. 13. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
El kéne neki mondanod, amit itt írtál. Ilyen egyszerű.
2021. okt. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vald be az érzéseid iránta és hogy ezért szakitasz vele, mert nem így érez irántad szerinted. Ezzel megadod neki a lehetőséget arra hogy elmondhassa hogy ő hogy látja és érzi a kettőtök kapcsolatát
2021. okt. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Azert szakitasz mert nem.bízol magadban hogy valaha is beléd szeretne.


Jaj hány pasi volt nekem is aki á, nem szeret, meg az exe volt az istennő brühühű, meg csak szex, aztán meg ők kaparták a küszöböt hogy járjunk, meg hallgathattam a nagy vallomásokat.

Szinte barátom se lenne, ha én is picsogva megfutamodnék mindig. Hogy brühühű csak kihasznál.

2021. okt. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tom' mimek kell jàtszmàzni
2021. okt. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#3: menj már át a tini kategóriába.


Elmondtam már neki az érzéseimet, onnan tudom, hogy ő nem így érez..

2021. okt. 13. 11:42
 6/7 anonim ***** válasza:
32%

5# ez felnőtteknél se különb. 30 es 40 feletti ffiakrol irtam..

Az emberek nem nőnek fel soha.hiaba hiszi azt mindenki.

2021. okt. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én már pár szakításon túl vagyok és pont egy kapcsolat megszakításakor nem tudod a másik érdekeit a tieid elé helyezni. Dög dolog, de ez van. Ha folyamatosan azon pörögsz, hogy ő vajon mit fog gondolni, soha nem szakítasz és mindkettőtök idejét fecsérelni fogod. Megéri?

Engem sem foglaltak aranyba az exeim, de idővel belátták, hogy nem volt jövőnk. Az átmeneti haragot pedig vállalni kell. Egy életed van.

2021. okt. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!