Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen nehéz 33 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz 33 évesen ismerkedni? Részletek lent

Figyelt kérdés

Több mint 8 éves kapcsolatomnak lett vége , mire minden lerendeződött az anyagi dolgok és más terén is, már úgy érzem szeretnèk ismerkedni. De egyenlőre nem túl sok sikerrel. Vagy Kanos “kisfiúk” találnak be, vagy idős emberek. Az én korosztályom mintha nem lenne sehol…… vagy csak épp nem érdeklem őket. Mi lehet a gond?

Minden építő jellegű ötlet/tanács jöhet.



2021. okt. 6. 08:34
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
75%

hát szerintem utcán senki sem :)

Maximum aki k**úrvára elégedett magával és nagy az egója

2021. okt. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
0%

#20: na itt a baj, Mami. Oda kell szambáznod és bevetni a női trükkjeidet, hogy utána azt érezze, ő szólított le.


33f

2021. okt. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
67%
Azért ilyen nehéz, mert ez pont az a kor, amikor már minden értelmes ember foglalt.
2021. okt. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
22. Utcán, random idegenekhez SOHA nem mennék oda. Rendkívül gáz. Lehet az illető épp egy kétgyerekes apuka és siet haza a családjához….. ez senkire nincs ráírva.
2021. okt. 6. 09:54
 25/40 anonim ***** válasza:
28%

4# "Talán túl nagyok az elvárásaid" - 27%

6# "túl nagyok az elvárásaim a nők felé" - 100%


Látod, 8-as, így kell ezt csinálni.

2021. okt. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
59%

Én azt tapasztaltam, hogy a 30 pluszos nők is még valami mesevilágban élnek és a tökéletest várják.


Tavaly randiztam 31 éves nővel, én 30 voltam akkor. Teljesen jól sikerült randi után még személyesen megbeszéltük, hogy szeretnénk folytatást, aztán még aznap lepattintott a mobilneten keresztül...


Ezek után ne csodálkozz, ha elmegy az ember kedve.

2021. okt. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
26. Ez nem korfüggő dolog szerintem, sajnos vannak ilyenek akik eltűnnek/ hülyítenek/ lepattintanak.
2021. okt. 6. 10:07
 28/40 anonim ***** válasza:
83%

Sajnos kedves kis kérdező sokan viccesre veszik ezt a témát, pedig csöppet sem az.

A társkeresés nagyon nehéz lett, életkortól függetlenül.

Mindegy, hogy ki hány éves, ez 90% ban szerencse, az, hogy jó időben jó helyen kell járni.

Másik dolog:

Mi az, hogy "lehet, hogy nem vagy eléggé jó nő. ?

Kinek mi számít jó nőnek ? Lehet, hogy a Józsi rád sem néz, mert nem te vagy az esete, de lehet, hogy a Bélának meg csorog a nyála, mert pont ezt a tipust kedveli amilyen te vagy.


Ezt így nem lehet behatárolni. Van akinek a "Duci Juci" jön be, van akinek a "Sovi Sári".

És még sorolhatnám estig.

Van akinek a hosszú haj, van akinek a rövid. Sőt. A skínhed kategóriában, a kopasz nő a menő.

Sajnos nem tudunk mit tenni, csak annyit, hogy türelemmel kivárjuk a megfelelő alkalmat.

A te korod, a 33 még nem tragédia. Itt még azért lehet nézelődni.

Én 50 fölött vagyok, itt már 2% az esély sajnos, de küzdök, hogy beleférjek még abba a 2%-ba.

Szép napot neked.

2021. okt. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
72%

Ez a 33 éves kor már nem túl előnyös egy nő számára. Meg is indoklom, miért gondolom ezt:


1) a számodra megfelelő férfiak jelentős része foglalt a 30-40 életkorban. És nem csak barátnőjük van, hanem élettársuk, feleségük, gyerekük.


2) az egyedülállók egy része már elvált, gyereke is van és esze ágában sincs már újrakezdeni. Többségük beéri egy szexkapcsolattal, járással, vagy nagyon max. egy részleges összeköltözéssel.


3) vannak az agglegények, akik eleve soha nem is akartak komolyabb kapcsolatot. Ők azok, akik megfelelnének sok nőnek, de ők maguk inkább csak élvezni akarják az életet felelősség és problémák nélkül.


4) a másik része az agglegényeknek kényszerből van egyedül. Vagy mert ronda, mint a sxar, vagy mert csóró, vagy mert pszichésen van baja. Általában ezek kombinációja.


Ezek alapján állítom, hogy nem lehetetlen ugyan párt találni, de baromira nagy szerencse kell hozzá. Tehát nem elképzelhetetlen, hogy, találkozol mondjuk egy 35 éves gyermektelen, de családcentrikus pasassal, aki néz is ki valahogy és egzisztenciálisan is rendben van (és mondjuk azért van egyedül, mert meghalt a nője), de lássuk be, az ilyen eset inkább a kivétel és nem a szabály.

2021. okt. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
80%
27-De, szerintem óriási mértékben korfüggő. Teljesen más alapján válogat valaki 20 éveen meg 30, 40, stb évesen.
2021. okt. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!