Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet egy faluban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy faluban ismerkedni? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

26 éves lány vagyok.

Egy 2000 lakosú faluban élek. Nehéz ismerkedni 2 dolog miatt:

- a faluban mindenki ismer szinte mindenkit. Tetszik egy fiú, már elég régóta, de nem merek kezdeményezni, mert cikinek érezném,ha visszautasít. Úgy érezném, hogy mindenki megtudná.

Milyen módom tudnám felvenni vele úgy a kapcsolatot? Beszélni beszéltünk már, de semmi különös nem volt.

- itt nincsen mozi, klubok, semmi. Nincs lehetőség rá, város van persze a közelben 7 ill. 20 km-re (ez a megyeszékhely), de a bejárás macerás lenne.

Ha el is megyek, akkor ott hova?


Nem tudom, hogy hol tudnék ismerkedni, már nagyon vágyom egy komoly kapcsolatra.


2011. ápr. 25. 22:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szexkapcsolat nem érdekel?:D
2011. ápr. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 kkzz ***** válasza:

Akkor inkább ne csinálj semmit és szenvedj ezen még két hónapig kérlek, akkor biztos jobb lesz.


"cikinek érezném, ha visszautasít" - lóf*sz

2011. ápr. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én meg pont az ellenkezőjét vettem észre. Az természetes, hogy a városokban az emberek nem figyelnek a másikra, rohannak és azt sem tudják, hogy ki lakik a környezetükben, de gyakran még a szomszédaikat sem ismerik.

Lassan már a falvakban is ez a jellemző. Enyhe túlzás, hogy mindenki ismeri a másikat. Egy 2000-es lakosú településen - ami azért nem olyan kis falu - szintén.

És ha falu akkor mi van? Az ottani emberek talán mások, máshogy kell velük kontaktust teremteni? Írtad, hogy van 7 ill. 20 kilométerre egy nagyobb város. Gondolj azokra, akik olyan faluban élnek, ahol 2-300 ember él és a legközelebbi városi rangú település is legalább 40 kilométerre van, mert van ilyen település. Az ottaniak szerinted, hogy ismerkednek? És ha visszautasít, akkor mi van? A férfiak naponta elszenvedik ezt és nem érdekel senkit a nyomoruk. Nem fogsz te sem belehalni. 26 évesen pedig már tudnod kéne egy-két dolgot, hogy ismerkedj, hacsak nem voltál eddig kifejezetten sikertelen, mert ez a két fő érv nekem kifogásnak tűnik. Egy faluban van főtér, ahol vannak padok, van kulturház, ahol szoktak programokat szervezni, van legalább egy kocsma és vegyesbolt, majális, falu napok, úgyhogy legyél kreatív, mert ha csak a gép előtt ülsz, akkor nem lesz senkid.

2011. ápr. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

1. válaszolónak: köszönöm, nem érdekel.

2. válaszoló: sokat segítettél

3. válaszoló: tudom én, hogy így, hogy itt ülök nem történik semmi. Azért érezném cikinek, mert akkor azután amikor minden héten találkozunk, az furcsa lenne számomra. A másik, hogy nálunk nincs főtér, kultúrház van, de különösebb programok nincsenek. Van viszont búcsú, és falunap. De ott mit csináljak? És sajnos 26 évesen nincs túl sok tapasztalatom a kezdeményezés terén (sem).

2011. ápr. 25. 23:15
 5/11 anonim ***** válasza:
Az jó jel,hogy eddig beszélgettetek,viszonylag jóban vagytok.Talán próbáld meg nem olyan felületes szinten tartani a beszélgetést,egy picit mélyíteni,tereld személyes síkra.Ha szívesen beszélget veled komolyabb témákról is,vagy mesél saját magáról részletesebben,akkor már könnyebben alakulhatnak a dolgok.
2011. ápr. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Ywerd ***** válasza:

Ó,ez a falusi környezet,ha búcsú van,búcsúi bál is van,odamész hozzá(biztos van közös ismerősötök),nyitsz azzal hogy ismeri e,ha szimpatikus vagy neki,akkor folytatja a beszélgetést,ne feszülj meg rajta,légy laza...

De 101 ilyen téma van...Akár buszmegállóban,buszon is elkezdhetnétek dumálni(feltéve ha tudod melyik busszal jár el,vagy haza)

2011. ápr. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit hurrogjátok le a kérdezőt????

Én egy 5000-es községben élek, de itt is ismer mindenki mindenkit! És ez nem túlzás! Ilyet csak az mond, aki életében még a nagyvárosból ki sem mozdult, max. 2 hétre! Igen, szó szerint ismer mindenki mindenkit!

Én 3 évig éltem egy megyeszékhelyen, és nagyon sajnálom, hogy már nem élek ott. Ott nem paráztam a visszautasítástól, mert nem érdekel senkit az, hogy a másik dolgaiban vájkáljon! De falun vagy községben ez nagyon nem így van, még ha ti ezt túlzásnak is hiszitek!

Csinálok valamit, és 1 héten belül MINDENKI tud róla!

Egy példa: haverom volt barátnőjének a húga összejött egy gyerekkel...1 hét után az egész kocsma tudta mekkora van neki, és hogy szereti az ágyban. És ez nem egyedi eset, mert olyan emberekről is tudni mindent, akiket csak látásból ismerek! Ez napi szinten folyik így a faluban? Nem tudjátok elképzelni városi gyerekek, mi? Hát akkor gyertek csak le egy kis időre ide!

És igen, én is b*romira nem akarok egy községbeli lánynál sem kezdeményezni, mert mind egy r*hadt szájtépő, megbízhatatlan ringy-rongy, és ha nem jön össze, akkor elpofázza mindenkinek, a legkevésbé sem kultúrált stílusban, az embert eláztatva! Itt ez a szokás! Ha elhiszitek, ha nem!


Én is csak akkor vagyok nőközelben, amikor beutazom a városba. Úgyhogy ennyit a sok értetlenkedő figyelmébe! A városi üvegkalitkán kívül van egy másik világ is.

2011. ápr. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

akkor tudom szerintem hogy hol laksz.de teljesen mindegy.

szólítsd le és ennyi.mond meg neki beszélni szeretnél vele 4 szemközt,és megkéred,h ne járjon a szája.ha valamirevaló ember,akkor csendbe marad,még ha el is utasít.tudom,h kihalt hely ez a tolna megye,de a mozi már újul:)

szerintem lehet az is,h egy faluban élünk.XDDD

de nyugi nekem nem jár el a pofám.

ja és remélem tudtam segíteni.

2011. ápr. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
de ha gondolod írj rám,mert millió százalék,h ismerem az embert,és segítek,nem ám a falumbéli lányok egyedül száradnak el.
2011. ápr. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az egyik válaszoló jól írta, hogy itt mindenki beszél mindenkiről, és nem feltétlen rosszindulatból, de beszél.

Nem Tolna megyéből írok :-)

Majd kitalálok valamit, mert jobb lenne tudni az igazat, mint hogy várjak és várjak...

2011. ápr. 28. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!