Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet rendőr srácokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet rendőr srácokkal ismerkedni? =)

Figyelt kérdés

Légyszíves ne zúdoljatok rám, normális válaszokat szeretnék. =)

A múltkor leszólított a metrón egy rendőr srác, de sajnos túl tartózkodó voltam vele. =( (Az első meglepetésben gyakori hibám. =( De nyomozó szeretnék lenni, csak amiatt, mert távolra rosszul látok, nem vettek fel a Rendőrtisztire. Mindig is egy rendőr srácról álmodoztam, erre amikor leszólított valaki a nagy tömegből és kiderült, hogy pont az, én meg elbénáztam...


De ettől függetlenül szerintetek hol lehetne ezt normális körülmények között ezt megtenni? Tényleg nem vagyok kíváncsi olyan válaszokra, hogy "menj a sittre", meg "rabolj ki egy bankot", stb.


Esetleg egy bár, hasonlók, ahová szoktak ilyen srácok járni?

(19L, Budapest)


2011. nov. 3. 10:40
1 2
 1/19 Smartguy86 ***** válasza:
51%
Aztán miért kell neked pont rendőr??? Nem egy szép hivatás, mondhatni felőrlődik benne az ember. Mondjuk ha tisztre gondolsz vagy irodistára, akkor menj fel a rendőrtisztisek fórumaira és érdeklődj ott!
2011. nov. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
66%
A rendőr srác egy külön faj?Az egyenruhára buksz?Szexshopban megvehető,vagy military boltban is lehetett anno venni jelvénytől kezdve mindent.:D
2011. nov. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Hajts be autóval a játszótérre, akkor majd jönnek rád, ne félj ;)
2011. nov. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Mert én hivatásként gondolok arra, hogy nyomozó legyek. És most ne értsetek félre, de kicsit hülyén érzem magam olyan srácok mellett, akik mondjuk gépészek. Semmi bajom velük, barátként, sőt, a legjobb barátaim is mind gépészek, infósok, de volt már olyan, hogy elmentem randira egy infós sráccal, de úgy éreztem magam, mintha nem is lány lennék. Úgy értem, szabadidőmben sportolok, lőni járok, lövöldözős játékokkal játszom (jó, tudom, ez sok fiúnál megvan=D), de akkor is. Remélem, sikerült jól körülírnom az érzésemet.
2011. nov. 3. 10:49
 5/19 anonim ***** válasza:
Magadat jól körbe írtad..:D
2011. nov. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Jól van, köszönöm a kedves válaszokat, direkt azt kértem, hogy az ilyeneket tartsátok meg magatoknak....
2011. nov. 3. 11:03
 7/19 anonim ***** válasza:
Írj rám, megbeszélünk egy találkozót.
2011. nov. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akárhol.

Emberek ők is, és a szabadidejüket épp úgy töltik el, mint bárki :)

Szóval akár szórakozóhelyen, akár egy gyorskajáldában, bárhol :) Én tegnap néztem ki magamnak egyet :D Viszont ő nem nyomozó,sima rendőr, de nembaj, a fő, hogy egyenruhás, imádom az egyenruhás férfiakat :D

2011. nov. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

De mázlid van. =) Bár én is összefutnék valahol egy ilyen sráccal =)

Vigyázz rá nagyon! ;) =D

2011. nov. 3. 11:33
 10/19 anonim ***** válasza:
rendőrtiszti fősulin elég sokan vannak
2011. nov. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!