Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Hogyan szerettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan szerettek ismerkedni? (részletek a kérdés kifejtésében)

Figyelt kérdés

Azt látom, hogy az utcán nem túl jó ötlet ismerkedni, hiszen ott mindenki megy valahova vagy vár valakit. Szórakozóhelyen pedig nem igazán lehet hosszabb távra tervezni.

Nem a megszólítással van problémám, inkább azzal, hogy hol? :)


2012. nov. 15. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a szórakozóhellyel nincs problémám ha nem hulla részeg az illető és nem kever rögtön alám illetve nem akar kapásból megcsókolni :)
2012. nov. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezzel én is bajban voltam.

Suliba már nem járok, munkahelyen mindenki nős (plusz egyébként sem vagyok híve az "együtt dolgozunk, együtt járunk" kapcsolatoknak), szórakozóhellyel az a baj, hogy ott a pasik általában nem hosszútávú kapcsolatot keresnek, plusz nem igazán lehet dumálni, max üvöltve, plusz én azért járok ilyen helyekre, hogy a barátaimmal legyek és kiengedjem a gőzt.

Ha utcán, buszon szólítanál le, akkor furán néznék, bár alapból nem szeretek idegenekkel kommunikálni.

Nekem a társkereső jött be, kényelmes, az emailezgetések során azért sokat megtudhatsz az emberről, nem vagy semmire sem "kötelezve".

Én ott találtam meg a párom :)

24N

2012. nov. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
10:55 : A baj az, hogy kevesen társkeresőznek... :)
2012. nov. 15. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!