Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés
Hol tudnék ismerkedni, 14-16 éves lányokkal,? Én egy 15 éves fiú vagyok, Bp-en lakom, de elegem van ezekből a tipikus mai lányokból, akikből sajnos nagyon, sok van, hogy csak a testét mutogatja a facebookon minden képén. Állandóan azt hallgatni, hogy hogyan rúgtak be a hétvégén. Én is szoktam bulizni, emellett ezeken inni is de normális kereteken belül. Nem sok olyan lányt ismerek akin látszik ,hogy egy kis esze is lenne nem csak teste. Sajnos nem ismerek túl sok olyan lányt aki "normális" de szeretnék vele komolyabb kapcsolatot.
2012. nov. 11. 00:08
 1/7 A.Romanov ***** válasza:
Ez az örök probléma. Mondanám a könyvtárat de oda inkább idősebbek járnak picivel.
2012. nov. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:/
2012. nov. 11. 00:28
 3/7 A.Romanov ***** válasza:
Én elkezdtem könyvtárba járni, tele van egyetemista meg gimis lányokkal, fiúból meg kevés. Csak sajna nincs önbizalmam így semmit sem ér a dolog :)
2012. nov. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én egyet sem mernék megszólítani:D
2012. nov. 11. 00:37
 5/7 anonim válasza:

Nekem is ez a bajom:\

15L

2012. nov. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
#3 Melyik könyvtárba jársz? :))
2012. nov. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A.Romanov ***** válasza:
Központi Szabó Ervin :)
2012. nov. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!