Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon szeretnék ismerkedni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretnék ismerkedni, de nem tudom hol tehetném. Ötletek?

Figyelt kérdés

Nincs sok barátom, a szórakozóhelyeken pedig feszült vagyok.

Viszont nagyon szeretnék lányokkal ismerkedni, hiányzik hogy legyen barátnő, de legalábbis női társaság az életemben.

Amúgy kinézetre rendben vagyok, más téren sincs gáz velem.

Tudnátok ötleteket adni, hogy hol ismerkedhetnék?


2012. nov. 6. 19:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
akár itt is.
2012. nov. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
itt ne.. csak 2 esetben: ha le birod koptatni az igénytelen csajokat v ha ők is bejönnek neked. ha ezt tudod akk itt is lehet mert vannak jó csajok, nem is 1 ;)
2012. nov. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Személyes ismerkedés híve vagyok.. Szeretem látni, hogy ki a partner. Akármennyire kifejező dolog is az írás, azért nagyon sok minden van, ami nem jön át. Még képen sem. A gesztusai, kisugárzása, stb.
2012. nov. 6. 19:27
 4/13 anonim ***** válasza:
itt is tudsz ismerkedni. pár levél alapján megállapítod szimpatikus-e, aztán a többit megtudod, ha elhívod randizni. próba szerencse
2012. nov. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
innen soha senki nem jön el randizni :D
2012. nov. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
gondolod, 5?
2012. nov. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
tudom ;)
2012. nov. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én voltam és nagyon jól éreztem magam. Ha az írásból normálisnak tűnik valaki én nem viszakozok (persze képet cserélni se árt), ha elhív valahova. Kevesebb nem leszek tőle, élménynek is jó. A vicces az, hogy nem ismerkedés miatt vagyok fent (arra ott a társkereső), mégis mindig megtalálnak a jó srácok. 21/l
2012. nov. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
utolsó, mesélhetnél ezekről egy keveset ha szabad :)
2012. nov. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyszer tettem itt fel egy kérdést, és utána záporoztak a privát üzenetek, hogy mennyire tetszik a gondolkodásmódom, intelligensnek tűnök. Aki normális stílusban fogalmazott, szimpatikusnak tűnt, azzal tovább leveleztünk. Egyikükkel randiztam kb. 2 hét levelezés után, nagyon jól éreztem magam. Bár ez után nem lett belőle semmi, egy nagyon kellemes napot töltöttem a fiúval. Szóval tessék nyugodtan ismerkedni, vannak pozitív példák is.
2012. nov. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!