Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valami fórumot, vagy oldalt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

GYOZI kérdése:

Valami fórumot, vagy oldalt, ahol "fiatal" ( 25 alatti ) lányokkal tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 4. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
25 - meddig ???
2012. nov. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Társkereső. Szerintem az a legjobb erre, legalábbis szerintem.
2012. nov. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Te is lusta vagy kimozdulni mi?

Otthonról intézni mindent, az klassz.

Tintapatront már rendeltem, de fiút még nem, Interneten.

Menj emberek közé, és lesz partnered.

Felejtsétek már el az Internetet, és mozduljatok ki egy kicsit. Itt vagyunk az utcán, a suliban a szakkőrön. a sportklubban. Ti hol vagytok? Otthon? Ott nem találsz meg.

Ha meg megtalálsz, úgy sem az vagyok akinek gondolsz.

2012. nov. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Milyen kedves, hogy fiatalnak tart :)
2012. nov. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem az a bajom hogy lusta vagyok kimozdulni , hanem az a gondom hogy nincs kivel , és sajna nagyon gátlásos vagyok .
2012. nov. 7. 11:04
 6/6 anonim ***** válasza:
3-as! Ez nem olyan könnyű... mármint élőben ismerkedni. A legfőbb kérdés az, hogy hol? Disco, buli felejtős, hidd el, jártam ilyen helyeken és odamentem a lányokhoz, de ők nagyon bunkón lekezelnek. Persze ki lehet állni a "próbát" és elnyerni a szívüket, de én nem ilyen vagyok. Aki nem képes egy normális közeledésre normálisan reagálni, az előttem már nem nő. Minek kell támadni az embert, ha az jót akart? Sose értem meg. Engem is támadtak sokan, de én mégsem közeledek bunkón az ismeretlen lányok felé, mert hülyeség, értelmetlen dolog.
2012. nov. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!