Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen nehéz 33 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz 33 évesen ismerkedni? Részletek lent

Figyelt kérdés

Több mint 8 éves kapcsolatomnak lett vége , mire minden lerendeződött az anyagi dolgok és más terén is, már úgy érzem szeretnèk ismerkedni. De egyenlőre nem túl sok sikerrel. Vagy Kanos “kisfiúk” találnak be, vagy idős emberek. Az én korosztályom mintha nem lenne sehol…… vagy csak épp nem érdeklem őket. Mi lehet a gond?

Minden építő jellegű ötlet/tanács jöhet.



2021. okt. 6. 08:34
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
7 Sokáig én is ebben a hitben voltam, unokatestvérem akinek többen írnak mert csinosabb,szexet könnyebben kap/kapna de kapcsolatot ő sem talál.
2021. okt. 6. 09:26
 12/40 anonim ***** válasza:
41%

Nézd én pl. nyitott lennék rá, de 300 km-re vagy.


33f

2021. okt. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
12 Azt jó tudni,mivel szándékosan nem írtam le sem itt sem üzenetben, hogy hol lakom.
2021. okt. 6. 09:32
 14/40 anonim ***** válasza:
17%
Ennyi idősen már túl nagyok az elvárások, kb 40-45 éves férfi hozza azt a szintet amit te szeretnél.
2021. okt. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
2%
Miskolcon laksz, ott írod, te veréb.
2021. okt. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
89%
A 40-45 éves férfi a kutyának sem kell, hacsak nem egy hollywoodi sztár.
2021. okt. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:

14 Az 50-et soknak tartom, de 40 évessel szerintem nincs gond. De persze nem csak a kor szàmít.


15 Nem Miskolcon lakom, ott van zárójelben,hogy random helyeket írtam, te veréb ( ha már te is ezt a kedves megnevezést írtad,viszonzom )

2021. okt. 6. 09:41
 18/40 anonim ***** válasza:
9%
Akkor írd meg priviben, merre élsz Kedves. 🙂
2021. okt. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
7%

Lehet, hogy szűk a territóriumod.


Amúgy persze igen...mindenhol ez van, "a barátaimnak gyerekei vannak már nem érnek úgy rá, egyedül meg elmenni hááát.." ez sajnos így van, és persze nem könnyű..


de volt már esetleg olyan, mint oly sok más nőnél, hogy neked tetszett valaki de ő nem vett észre vagy nem látott, viszont nem léptél semmit mert jajj az a férfi dolga...nem az enyém... ----> ebben az esetben ne csodálkozzon senki ha egyedül marad és lesz egy csau csauja meg egy vibrátora.

2021. okt. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
19 Ha valaki tetszik társkeresőn, akkor jelzem valamilyen módon, volt már akinek én írtam. Utcán persze nem fogok oda ugrani egy szimpatikus férfi elé, hogy Szia, van barátnőd?…
2021. okt. 6. 09:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!