Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen nehéz 33 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz 33 évesen ismerkedni? Részletek lent

Figyelt kérdés

Több mint 8 éves kapcsolatomnak lett vége , mire minden lerendeződött az anyagi dolgok és más terén is, már úgy érzem szeretnèk ismerkedni. De egyenlőre nem túl sok sikerrel. Vagy Kanos “kisfiúk” találnak be, vagy idős emberek. Az én korosztályom mintha nem lenne sehol…… vagy csak épp nem érdeklem őket. Mi lehet a gond?

Minden építő jellegű ötlet/tanács jöhet.



2021. okt. 6. 08:34
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
92%

Ez ilyen szempontból a legrosszabb időszak. A többség már kapcsolatban/házasságban él, de még nem vált el.


A másik tippem, hogy időbe telik egy hosszabb kapcsolat után az embernek felvenni újra a fonalat a társkeresésben és kiépíteni újra azokat a bizonyos szűrőket, amik csípőből mentek, mikor utoljára választás elé állította magát.


Nővérem a 40-es korosztályba tartozik, anyukám a 60-asba, mindkettőjüket elég sok férfi rajongja körül... Gondolom a szakmájuk miatt is, sok emberrel érintkeznek a mindennapokban, a nővérem eladó, anyukám szabóságnál varrónő. Szóval lehet, hogy eleve a lehetőségeid szűkösek. Az online társkeresők a hülyék paradicsoma...

2021. okt. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
7%
Pont 33 vagyok én is! Dobj egy űzit képpel .
2021. okt. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
1 Amire minden elrendeződött elég sok idő eltelt így már visszarázódtam az ismerkedésbe amennyire lehet. Bár nagy pasizós fiatalon sem voltam. Nekem az ismerkedés főleg netre korlátozódik, a munkahelyemen nincs rá lehetőség ( idősek otthonában vagyok asszisztens). A baratnőim meg már családosak.
2021. okt. 6. 08:44
 4/40 anonim ***** válasza:
28%
Én is itt vagyok veled egyidős. Hogy mi lehet a gond azt nehéz így ismeretlenül megmondani. Talán túl nagyok az elvárásaid.
2021. okt. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
4 Mi számít túl nagy elvárásnak?
2021. okt. 6. 08:59
 6/40 anonim ***** válasza:
97%

A 4-es vagyok!


Én csak a magam példájából írtam. Mert én tudom magamról, hogy azért vagyok egyedül, mert túl nagyok az elvárásaim a nők felé.

És itt most ne a külsőségekre gondolj.

2021. okt. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
33%
Nem vagy már olyan jó csaj. Amúgy jönnének rád, ming légy a sz.rra.
2021. okt. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
69%

Annyira gyűlölöm már ezt a pontozást ezen az oldalon.

Esküszöm már ezért nincs kedvem válaszolni a normális kérdésekre, mert jön valami fogyatékos, akinek az a szórakozása, hogy lepontoz egy normális választ.

2021. okt. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
41%

Nagyon sok embertől lehet ezt hallani nap mint nap...ezek mind 30-40 közöttiek.


Furcsa, hogy azt mondja több 1000 ember, hogy minden ismerőse házas vagy csak régóta kapcsolatban él....kérdezem én, akkor hol az a több 1000 ember akitől ezt napi szinten lehet hallani? :)


Ergo van bőven szabad emberke :)


De a legtöbben csak ülnek és várják a csodát és panaszkodnak...mert ezt teszik nagyon sokan, ülnek a telefon meg a gép mögött és azt mondják nincs senki....de nem járnak el többnyire sehova, még neten sem ismerkednek jópáran...akkor mégis mire számítanak?


Amúgy meg lehet, hogy valaki az adott személyt észre sem veszi, nem is tud a létezéséról, de az adott személy tud a másikéról...a nőknek is lehet kezdeményezni nem esik le a gyűrű az ujjukról.

2021. okt. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
9 Lehet, hogy épp Győrben van ilyen de én épp Miskolcon vagyok ( random helyeket írtam) akkor nem talàlkozik a kereslet-kínálat az sajnos igaz. Dolgozom, járok boltba, postára, ügyeket intézni, sportolni is, de teljesen egyedül más programokra nincs nagyon lehetősègem…. Elvben lehet egyedül is menni bulizni csak épp az nem lenne jó szórakozás. Családos barátnőim pedig nem jönnek, inkább vannak a párjukkal amit meg is értek.
2021. okt. 6. 09:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!