Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen nehéz 33 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz 33 évesen ismerkedni? Részletek lent

Figyelt kérdés

Több mint 8 éves kapcsolatomnak lett vége , mire minden lerendeződött az anyagi dolgok és más terén is, már úgy érzem szeretnèk ismerkedni. De egyenlőre nem túl sok sikerrel. Vagy Kanos “kisfiúk” találnak be, vagy idős emberek. Az én korosztályom mintha nem lenne sehol…… vagy csak épp nem érdeklem őket. Mi lehet a gond?

Minden építő jellegű ötlet/tanács jöhet.



2021. okt. 6. 08:34
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
96%

26# Ezek 30 éves tinik...


Hihetetlen.. Manapság senki se akar felnőni??? (férfiakra is vonatkozik ez a költői kérdés)

2021. okt. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
76%

Nem, manapság az emberek 90%-a csak a babérokat akarja learatni felnövés nélkül. Szívesen.


33F

2021. okt. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
91%

"Én azt tapasztaltam, hogy a 30 pluszos nők is még valami mesevilágban élnek és a tökéletest várják.



Tavaly randiztam 31 éves nővel, én 30 voltam akkor. Teljesen jól sikerült randi után még személyesen megbeszéltük, hogy szeretnénk folytatást, aztán még aznap lepattintott a mobilneten keresztül..."


(Honnan tudod, hogy nem wifin... ?)


Elmondta, hogy nem kellesz, mert nem vagy herceg? Vagy csak te kombináltad ezt össze?

2021. okt. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

"Elmondta, hogy nem kellesz, mert nem vagy herceg? Vagy csak te kombináltad ezt össze?"


Nem e szavakkal ,de ez volt a lényege, igen...

2021. okt. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
7%
Amúgy valakinek válaszolt a kérdező?
2021. okt. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
0%

Neki meg ennyi idosen is a lapatallu latin Chad kell, de a parkapcsolati piaci erteke naprol-napra csokken. Nonek lenni csak 18-30 kozott buli, azt jon a karma....



37F incel

2021. okt. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
0%

29. Jól mondod! Sebaj, aki 30 felett keresi még a nagy őt, meg is érdemli! Na de hát ez annyira trendi, amolyan fejlett nyugat európai. Akkor tessék csak követni! :D A legjobb az, amikor már annyira feltolják a lecet, hogy ők sem látják a felhőktől. A slusszpoén meg tényleg az, hogy a normális, házasságra alkalmas férfiak már az egyetemen, főiskolán foglaltak lesznek! :)


Az elváltak fele már nem akar újra komoly kapcsolatot, aki még esetleg normális, elvált annak ott van 1-2 gyerek. Akik maradnak annak nagyrésze nárcisztikus, önző, egoista vagy esetleg tutyi-mutyi.


A legeslegnagyobb poén meg az, hogy a 30+-os nők ezt nem látják, és valami monacói multi milliárdost, vagy kaliforniai vezető mérnököt képzel el a Szilícium völgyből. Krva jó kinézet, sportos test, egzisztencia, sárm, humor, barna haj-szem, széles vállak, jó autó, travel-addict életmód... :D


Sok sikert, én hátra dőlök a fotelba, nézem ezt a tragikomikumot! :D

2021. okt. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
62%

Rárepültek erre a kérdésre is a savanyúszőlőjű incelek :"D amúgy jó nagy balgaságok repkedtek.


Kérdező, ne ülj fel nekik.

Maradj meg normálisnak. Hasonló a hasonlót vonzza... és türelem. ;)

2021. okt. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Így van.

A te korod nagyon jó kor.

Hidd el, hogy megfogod találni, csak ne akard nagyon.

Ne eröltesd, és jönni fog akkor, és ott, amikor egyáltalán nem is számítasz rá.

Ilyenkor szokott az lenni, hogy az ember jobbat kap, mint amire számított.

Menj mindenhova ahova eddig mentél, csinálj mindent amit eddig csináltál, a szemed az legyen nyitva, ennél többet nem lehet tenni.

2021. okt. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

38. Én bő termő családos ember vagyok, páholyból nézem ezt a korszakos szenvedést! 😆


Tudod mi a baj a mai emberekkel? Hogy mind nagyon okos, nagyon szép, nagyon értékes, párhuzamosan mindenből azonnal a legjobbat akarják.Nem tanulták meg a mértékletességet, nem tudnak alázatosan viselkedni az embertársaikkal. Azt hiszem ezt nevezik modernségnek vagy minek.

2021. okt. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!