Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknál sikertelen nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknál sikertelen nők /femcelek/ járnának nőknél sikertelen férfiakkal /incelekkel/ ? Vagy a femceleknek is mindenképpen jóképű férfi kell? Van itt olyan nő, aki femcel? Járnál olyan férfival, aki nem néz ki jól?

Figyelt kérdés
2021. okt. 2. 18:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
20%

"Ha a férfiaknál sikertelen nők a femcelek, akkor megmagyaráznád kedves kérdező, vagy bárki, hogy itt a gyk-n miért femcelezitek a házas vagy kapcsolatban élő nőket?"

Megmagyaráznám a kérdező helyett!

Nem a "femcelt" szoktuk használni, inkább a "feminácit"

A ti csoportotok ugyanis nem sikertelen a másik nemnél, egyszerűen mélyen magában gyűlöli a másik nemet, ezért viselkednek nácik módjára a másik nem szerencsétlenjeivel szemben

Szóval az incelgyűlölők nem femcelek, ők a feminácik

2021. okt. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
39%

"Miért, az incelek járnának egyáltalán femcelek-kel?"

Egy valamirevaló rendes és kedves, igényes, korombeli vagy fiatalabb femcellel nyilván összejönnék ha kölcsönösen tudnánk vonzódni egymáshoz

Egy feminácival viszont soha az életben

Mondjuk ez a veszély szerencsére nem is fenyeget minket

2021. okt. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
46%

#11-12

Valóban femináciztok is, de vannak olyan hetek amikor a femcel akad be és megszámlálhatatlan kérdés és komment jön a férfigyűlölő femcelekről akik olyan megátalkodottak hogy nem szolgálnák őincelségeteket 😂 Hogy nem is egyedülállók? Ugyan már, az hazugság, macskás vénlányok 😀

Amit a 12-ben írtál, az viszont igaz. Azzal kiegészítve hogy titeket semmilyen olyan veszély nem fenyeget hogy bármilyen nővel legyetek :D Femcel, femináci, vagy lábtörlőséget is vállaló lelkisérült nő, tökmindegy, egyik se titeket választ.

2021. okt. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
26%

13#

Ha nem a csordaszellemű csőlátásoddal szemlélnéd a világot, és úgy látnád azt amiket leírsz, akkor már régen elbújtál volna szégyenedben, amiért egy ilyen megátalkodottan gyűlölködő nyomorék módjára írogatsz ide

Saját magadat és a femináci társaidat képtelen vagy észrevenni, mert egy buta ösztönlény vagy.

Nem egyedülálló és nem femcel, hanem egy femináci gusztustalan patkány

2021. okt. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
73%
Nem is tudom miért nem csüngenek rajtad a csajok fürtökben 🤦😀 Egy főnyeremény vagy, igazi úriember 💩😂
2021. okt. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
19%

@15

Azért tetszik, hogy idejössz undorítóan fröcsögve gyűlölködni és rosszindulatúan örök magányt kívánni másoknak, majd fel vagy háborodva, miután ugyanazt a hangnemet kapod vissza. A 14-esnek lesz itt igaza, csak valójában a feminácizmusodtól eltekintve is simán csak egy patkány vagy. :)

2021. okt. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
13%

A nőknek ma 3 kategóriája van:


1. Chadnek kell hosszú távú párkapcsolatra.

2. Chadnek kell egyéjszakásra, de nem kell hosszabb távon.

3. Nem kell Chadnek semmire <- Na ők azok, akik femcelnek nevezik magukat.

2021. okt. 3. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
74%

#16 drága szép ostoba gyerekem, hol kívántam én örök magányt nektek? 🤦 Ezt ti már lezsíroztátok magatoknak az elviselhetetlen természetetekkel és ocsmány stílusotokkal. Csupán ennek a tényét közöltem, nem "kívántam" semmit.

Fröcsögésből, feminácizásból, patkányozásból nem lesz az életben nőtök. A jellemtelen, férfiatlan viselkedésről nem is beszélve, hogy nekiállsz patkányozni úgy hogy közben áldozatszerepben vinnyogsz. Ez borzasztóan szánalmas és visszataszító, nem lehet férfiként nézni az ilyenre.

2021. okt. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"Fröcsögésből, feminácizásból, patkányozásból nem lesz az életben nőtök"

Honnan a fészkes fenéből tudnád te hogy itt akárkinek is miért nincs senkije?

Egy anonim fórumon okoskodva elemzel hót ismeretlen embereket, mintha bármit is tudnál róluk.

A stílus alapján következtetsz?

Mintha ugyanazt a stílust használnánk mindenütt, ez egy rendkívűl ostoba megközelítés.

De hogy megértsd: Ha pl. te nőként megengedhetted volna magadnak azt az undorító stílust amit itt, akkor soha nem lenne neked sem párod. De mivel nyilván te sem ezt a stílust veszed fel az életben, és emellett nő vagy, ezért ez nem jelent problémát a társkeresésben.

Férfiként persze már nem segít feltétlenül az sem ha rendes a stílusod az életben, vagy sokkal inkább hátrányt jelent mint előnyt

2021. okt. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Femcel vagyok es nekem csakis jokepu pasi johet szoba.
2022. jún. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!