Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknál sikertelen nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknál sikertelen nők /femcelek/ járnának nőknél sikertelen férfiakkal /incelekkel/ ? Vagy a femceleknek is mindenképpen jóképű férfi kell? Van itt olyan nő, aki femcel? Járnál olyan férfival, aki nem néz ki jól?

Figyelt kérdés
2021. okt. 2. 18:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
36%
A legrútabb, hústorony is a legjobb képű faszit akarja. Ébresztő!
2021. okt. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Én nem vagyok ugyan "femcel", de azt nem értem, hogy miért mindig csak a külsőről van szó? A test megöregszik, a lélek ami örök. Ha nem passzolok valakivel akkor akármennyire jóképű, nem fog érdekelni, mert hosszútávon magammal szúrok ki. Így fordítva is, ha valaki elsőre nem tetszett de belülről megfogott, számomra "megszépül" és szívesen vagyok vele hosszútávon is.
2021. okt. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Miért, az incelek járnának egyáltalán femcelek-kel?
2021. okt. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%
Ha a férfiaknál sikertelen nők a femcelek, akkor megmagyaráznád kedves kérdező, vagy bárki, hogy itt a gyk-n miért femcelezitek a házas vagy kapcsolatban élő nőket? Mert mindannyian megkapjuk a femcel jelzőt amikor leugatjuk a nőgyűlölő hímsovi szövegeket ugató lúzer inceleket 🤦😂 Mindenki femcel aki kiröhög titeket. Szóval? 😂
2021. okt. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
4/4, ha egy nőnek volt már párkapcsolata, akkor nem lehet femcel.
2021. okt. 2. 19:09
 6/20 anonim ***** válasza:
17%

@3

Az a baj, hogy mázsa alatti és nem totálisan igénytelen femcelt még nem sűrűn láttam. Így tulajdonképpen én személy szerint nem.

2021. okt. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%
#5 Hát ez az. De itt minden nő megkapja ezt a jelzőt aki nem hajlandó lábtörlőként definiálni magát. Ha 15 éve házas 3 gyerekes anya akkor is. Aki nem bólogat az incel nyomorékok agymenéseire az femcel.
2021. okt. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%

Minek a rövidítése a femcel? Mert az incel involuntary celibate.


A femcel-ből hiányzik az IN.

2021. okt. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
9%

Egyszer adtam esélyt ilyen femcelnek, vagy minek nevezzem.

Akkoriban nem volt a Tinderen nekem alapjárás,Badoon felszedtem egy ilyen falusi, tenyerespalpas lányt.

Hát gyerekek, tudnék mesélni mi volt, de csak a lényeget megpróbálom leírni.

elvittem egy étterembe, kiderült még ilyenbe se nagyon járt.

Lány rendelt egy füstölt csülköt, én alig láttam hozzá a rendelt ételhez, a csontról is leszivattyúzta a húst.

Na itt lett elegem az ilyen nőkből.

2021. okt. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
80%

"Lány rendelt egy füstölt csülköt, én alig láttam hozzá a rendelt ételhez, a csontról is leszivattyúzta a húst.


Na itt lett elegem az ilyen nőkből."

Miért?

Mi avval a baj ha a csaj jót eszik?

Ezt incelként kérdezem, nem nőként

2021. okt. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!