Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A gyakorikérdések a tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyakorikérdések a tökéletes incel-femcel magyargyűlölő koalíció? Miért?

Figyelt kérdés

Kíváncsiságból beírtam a keresőbe,hogy "magyar férfiak" kb. 20 oldalon át (utána meguntam) csak azt lehet olvasni mind a kérdésekben,mind válaszokban,hogy a magyar palik,rondák,büdösek,csórók,gusztustalanok,igénytelenek,szóba sem érdemes velük állni,de valami irgalmatlan undorító stílusban.stb.


Utána beírtam,hogy "magyar nők" kb. ugyan olyan hosszúságban: formátlanok,agresszívak,beképzeltek,elvárásaik az egekben,egészségtelenek,ápolatlanok,alig várják hogy széttehessék valamicske pénzért a lábaikat más nációknak főleg előnyökért érdekből.stb.



Az előbbivel mondjuk többet találkoztam,és jóval agresszívabbak meg trágárabbak voltak bár ennek ellenére szerintem mindkét csoport elmondhatatlanul szánalmas. Ezen kategóriákban miért csak ilyen kérdéseket és válaszokat lehet csak olvasni? Itt éli ki magát az egész magyar internet femcel-incel közössége?


A közéletben abszolúte nem ezeket a hozzáállásokat tapasztalom,pedig aztán minden féle és fajta rétegben. Mindkét csoportból egy szűk beteg réteg itt éli ki a vágyaikat?



2021. szept. 2. 23:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Mert aki boldog kapcsolatban él az nem jön fel a GyK-ra picsogni.
2021. szept. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
1-es tapasztalatból tudja....
2021. szept. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

Az elősnek igaza van. Aki boldog, jól érzi magát, jó kapcsolatban él, az nem fog ide feljárni jó esetben.

Ide azok jönnek akiknek valami problémájuk van, de leginkább azok akiknek elég sok és kvázi már megoldhatatlan problémái vannak. Szóval ez az oldal a frusztrált, a világ dolgaival és úgy összességében mindennel a töke tele van emberek gyűjtőhelye lett. És ez igaz mindkét nemre.

2021. szept. 3. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Az anonimitás kihozza az emberekből a sötétebb oldalukat.
2021. szept. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ötös: férfiak vagy nők provokáltak? Lehet tudni mivel?
2021. szept. 3. 10:08
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem számít a nemük, mocskolódó beszólásaik voltak, amelyeket jelentettem és törölték is a legtöbbet. Majd a kérdést is varatlanul, bármiféle ok nélkül
2021. szept. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%

Ezt én is észrevettem, kiírok egy kérdést és jönnek a 'párban' élő 'hiperboldog' emberek gyűlölkedve aki kiír egy 'hogyan, hol' ismerkedjünk típusú kérdést...


Elég ironikus. Valószínűleg ők is szívnak és így élik ki.

2021. szept. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%

"Valószínűleg ők is szívnak és így élik ki."

Valószínűleg zömében frusztrált és elkeseredett emberfélék ezek akik ebben élik ki a nyomorukat hogy másokat próbálnak megalázni, főleg az ellenkező nemből.

De kell hogy legyen egy "unatkozó háziasszony" csoportja is a táboruknak, akik valamiféle kapcsolatban, esetleg házasságban élnek, és így evvel dobják fel nyomorult életüket, hogy beszólogatnak olyanoknak akik kevésbé voltak szerencsések pártalálás terén

Nem tudom irigyelni őket sem

2021. szept. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Most tényleg olyan meglepő hogy a frusztrált szerencsétlen eberek.

Legyenek akár Incelek, politikai fanatisták vagy márka fanatisták...

Egy anonim fórumon élik ki a frusztrációjukat.


Egyébként meg a véleményeket szelektálni kell. A szél összehordja a szemetet...stb.


Most az hogy valaki mond egy véleményt mondjuk a magyar pasikról v nőkről ezek ilyen előítéletek.


Pl jellemzően azok szokták minősíteni a Qrvákat akik még életükben nem voltak Qrvával azért mondjuk az ilyenek viccesek valahol.

2021. szept. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9: Teljes mértékben egyetértek, kivéve az utolsó mondattal. Csak az beszélhet a qrvákról aki már volt velük? Ilyen erővel csak akkor mondhatom egy étteremben, hogy nem ízlett a kaja, ha én magam is szakácskodom valahol? Ugye, nem?
2021. szept. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!