Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A gyakorikérdések a tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyakorikérdések a tökéletes incel-femcel magyargyűlölő koalíció? Miért?

Figyelt kérdés

Kíváncsiságból beírtam a keresőbe,hogy "magyar férfiak" kb. 20 oldalon át (utána meguntam) csak azt lehet olvasni mind a kérdésekben,mind válaszokban,hogy a magyar palik,rondák,büdösek,csórók,gusztustalanok,igénytelenek,szóba sem érdemes velük állni,de valami irgalmatlan undorító stílusban.stb.


Utána beírtam,hogy "magyar nők" kb. ugyan olyan hosszúságban: formátlanok,agresszívak,beképzeltek,elvárásaik az egekben,egészségtelenek,ápolatlanok,alig várják hogy széttehessék valamicske pénzért a lábaikat más nációknak főleg előnyökért érdekből.stb.



Az előbbivel mondjuk többet találkoztam,és jóval agresszívabbak meg trágárabbak voltak bár ennek ellenére szerintem mindkét csoport elmondhatatlanul szánalmas. Ezen kategóriákban miért csak ilyen kérdéseket és válaszokat lehet csak olvasni? Itt éli ki magát az egész magyar internet femcel-incel közössége?


A közéletben abszolúte nem ezeket a hozzáállásokat tapasztalom,pedig aztán minden féle és fajta rétegben. Mindkét csoportból egy szűk beteg réteg itt éli ki a vágyaikat?



2021. szept. 2. 23:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Csak az beszélhet a qrvákról aki már volt velük?"

Hát úgy lenne hiteles nem.


Most tudom hogy egyesek biztos megköveznek de az én tapasztalataim szerint sokkal minőségibb szexet kap az ember egy qrvátol mint egy barátnőtől.

Csak az úgy 20-30 E / óra.

A legutóbbi leányzóval pl annyi mindet kipróbáltam a a 69-en át a lovagláson keresztül a misszionáriusig. És még hátulról is megtoltam.


Hogy mindjárt jönnek az eresztény Fideszisták és máglyán égetnek majd el.


Bár mondjuk ez az oldal valahol egy érdekes társadalmi szatíra is.

2021. szept. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Én nem gyűlölöm a magyarokat, hanem ismerem:)
2021. szept. 5. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!