Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mennyire ciki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire ciki az ha 26 évesen nem volt még barátnőm?

Figyelt kérdés

2021. szept. 28. 22:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Rossz a kérdés. :-) Ne így tekints magadra! A szexusod az egyik dimenziód, van sok más oldalad, ami érdekes, értékes lehet. Egy embert ezek összessége alapján ítélünk meg: valaki szépen fest, vagy jó sales, jó a humora, és amúgy szűz pl. Ne foglalkozz azzal, hogy szűz vagy-e. Tudom őrjítő és aggasztó, én is döglődtem ezzel 24 éves koromig. De pont, hogy ha az ember erre koncentrál túlságosan, kevesebb ideje jut arra, hogy fejlessze magát. Pl. ki kellene deríteni, hogy neked milyen gondolati akadályaid/tévedéseid vannak, ami miatt nem sikerült eddig?
2021. szept. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Azért már kezd átkerülni a ciki kategóriába. Jó, lehet ilyet írni, hogy "majd lesz", meg "így alakult" meg "eljön majd az ideje". Nem, nem jön el...:DDDDD
2021. szept. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
3: Na, ammán ciki! Hány pasit utasítottál vissza.
2021. szept. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!