Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ciki ha még 17 évesen nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha még 17 évesen nem volt barátnőm?

Figyelt kérdés

Mert ugye manapság már trend mondjuk a lányoknál hogy 15-16 évesen elvesztik szüzességüket. Fiuknál hogy össze jönnek 15-16 évesen egy csajjal és szakítanak 1-2 hónapon belül (na persze ez egy teljesen szubjektiv megfigyelés a körülöttem lévő társadalmi történésekre) De én úgy hiszem hogy az olyan egy-két hónap életartamu kapcsolatok csak azért jönnek létre hogy a csaj "menőbb" legyen a barátnői körében. A srácoknál meg hogy "feszíthessen" a hverjai előtt még ha nem is tesz arra útalásokat.


Én ilyen kapcsolatot nem akarok egy csajjal hogy most menőbb legyek baráti körökbe hanem én úgymond mint a mesékbe várom "az első látásra szerelmet" ilyen értelembe ciki hogy nem volt nálam még ilyen érzési reakció egy csaj útán/miatt. Persze én se maradtam ki ilyen szüzesség elvesztő haverok közt kihivásokból hogy ezt vagy azt kellet fölszednem egy éjszakára de ez csak akkor az adott éjszakán jött létre az úgymond kapcsolat csajjal és azon éjszakán ért is véget.


2018. aug. 5. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem, egyáltalán nem "ciki", hidd el.

Inkább az a gáz, hogy egy éjszakásod van ilyen korban.


Ha arra van tököd, legyen arra is, hogy nem tartod cikinek, hogy nincs barátnőd.

2018. aug. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 17 éves srác vagyok. Én vagyok a középiskola legmenőbb sráca, minden csajnak tetszek, bárhol és bármikor járok. Van pénzem, jóképű vagyok, jól öltözködök és ha hiszed ha nem még rendesen intelligens is vagyok(jó agyam van). Na mindezek ellenére még nem voltam lánnyal, szűz vagyok és barátnőm sem volt. Az oka pedig az, hogy nem szeretnék egy olyan csajt, aki már volt valakibe igazán szerelmes, sem olyat, aki már nem szűz. Mindezek mellett legyen szép és intelligens. Manapság nem sok ilyen lány van sajnos. Amikor valaki erről kérdez, magabiztosan mondom az igazat, és a menő csajok ugyanolyan vonzónak tartanak. Kivéve ezek a világi nagy r1b4ncok, mivel nekik ez nem tetszik. Szóval eddigi tapasztalataim alapján nem ciki.
2018. aug. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!