Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire ciki az, ha 20...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki az, ha 20 évesen még nem volt barátnőm? :/

Figyelt kérdés
Valahogy sosem sikerült olyan lányt találnom, akivel tényleg jól kitudok jönni, aki rendes, és akivel komolyabb kapcsolatom is lehetne. Az ilyen ma divatba jött pár hetes díszkapcsolatok nemigazán érdekelnek... Ha véletlenül akadt egy olyan lány, az általában foglalt is volt. Az ismerősi körömben kb mindenkinek volt, és kicsit "cikinek" érzem, hogy nekem még nem jött össze...

2016. nov. 19. 19:21
 1/6 Camorri ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki :)

Majd egyszer eljön az igazi!

2016. nov. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szeretném már, csak nem találok olyan lányt akivel el is tudnám képzelni a dolgot
2016. nov. 19. 19:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok, csak lányban:D

Szerintem nem ciki, oké, én is érzem, hogy "ideje" lenne már, azaz nem mások miatt, hanem vágyom arra, hogy végre valaki normális fiú meg akarjon ismerni, eddig vagy sokkal idősebbek próbálkoztak, vagy ezek a tipikus balhés arcok, akiknek 2 hétre kellenék, ezekbe pedig nem megyek bele. Azt viszont kellemetlennek érzem, hogy mondjuk én menjek oda random valakihez, de te előnyben vagy ebből a szempontból. Én azt mondom, hogy ne keseredj el, normális helyen normális lányok is vannak, akár a suliban, akár plázában, parkban akadnak normális lányok, csak ne félj kezdeményezni.

18/L

2016. nov. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt sosem barátnőm és ezt nem érzem cikinek, pedig én is 20 éves vagyok. Meg az én haverjaim nagy része is világ életükben szinglik voltak és szerintem fontos az is, hogy hasonló szituban lévő haverjaid is legyenek.
2016. nov. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
néző pont kérdése.. most ha erről beszámolnál egy 15-17 éves csajnak valószínűleg kinevetne elmondana minden sz.rnak.. én is egyidős vagyok veled és nekem sem volt még csajom.. szóval tudom miről beszélsz. engem pl a környezetemben mindenki ezzel szekál hogy mekkora balfék vagyok hogy 20 évesen nem tudtam még becsajozni.. hol ott miért nem sikerült? azért mert az összes csajnak csak az számított hogy hogyan nézek ki meg mennyi van a pénz tárcámban.. most nem akartalak ezzel untatni de ha nem vagy jóképű vagy pénzes akkor valószínűleg ez az oka hogy még nem volt csajod..
2016. nov. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Hááát, a kezdeményezés... igen... :DD
2016. nov. 19. 21:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!