Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szeretnék egy barátot,13...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék egy barátot,13 évesen ez ciki?

Figyelt kérdés

Persze mint mindenki,én is azt mondom,hogy érettebb vagyok a koromnál...de ez tényleg így van,ezért nem jövök ki amnyira jól a korombeli fiúkkal,még a lányokkal igen valahogyan..a legjobb barátnőm ezért is 1,5 évvel idősebb nálam😁

Úgymond arra vágyom,hogy valaki szeressen,de nem barátilag...

Mielőtt elhordanátok akárminek,nem vagyok hülye,kitűnő tanuló vagyok de nem stréber vagy ilyenek!

Magamról:nem tartom magamat túl hisztisnel,sem egoistának(tisztában vagyok a rossz tulajdonságaimmal is)

Külsőre normálisan nézek ki,ez a többiek véleménye,és tudom hogy nem a külső számít.

Az osztálybol mindig vannak ilyen fellángolások,hogy szerelmes lesz valaki belém,de mint mondtam,szörnyen éretlenek...

Szerintetek ez egyáltalán normális,hogy vágyom erre?

Jöhet hideg-meleg,de ne írjon senki üzenetet,hogy jövök-e rosszalkodni stb...

Köszi ha válaszoltok:)))

(Ui.:a leírtakból tiszta kockának vagy strébernem tűnök,de nem vagyok az,szeretek hülyülno stb...😁Csak próbáltam érthetően fogalmazni..)


2016. nov. 5. 11:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem ciki, de szerintem még várj vele, mert még nagyon fiatal vagy.
2016. nov. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Oké:) köszi a választ!
2016. nov. 5. 11:53
 3/11 anonim ***** válasza:
Attól mert érettebbnek tartod magad, nem vagy stréber de kitűnő, meg szeretsz hülyülni...frankón nem számít...tudod miért? Mert ahhoz hogy normális barátot tudj összeszedni, egy normális értelmi szint is kell. (Itt nem az a fontos hogyan szavalsz el egy verset.) Nem csak neked kell értelmi szint, a fiúnak is, csak látnod kell hogy neki sikerülni fog-e vagy sem. Szóval akarhatsz és lehet lesz is hamarosan, te dolgod, és nem gáz ha van olyan fiú aki tetszik is összejönnél vele, csak bizonyos alapvető normákkal tisztába kell lenni. Hogy mi egy kapcsolat, mi a szerelem...
2016. nov. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!semmi olyanba nem mennék bele amibe nem annyira kéne...és persze ezt nem úgy írom,hogy eröltetem a dolgokat,majd lesz alkalmam akkor kihasználom,de csak mert szeretnék nem fogok akárkivel összeállni..
2016. nov. 5. 11:56
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
A normális hogy vágysz rá de még ehhez fiatal vagy. Szerintem várj még pár évet ezzel az egésszel.
2016. nov. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%
A nem korabeli fiúk pedig már ást is akarnak amihez még fiatal vagy.
2016. nov. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Oké,mondjuk persze gondoltam,hogy mosg íhy 13 evesen nem kéne,csak kíváncsi voltam hogy ez normalis-e?😂
2016. nov. 5. 12:00
 8/11 anonim ***** válasza:

De aranyos ^^

#6 ez pedig nem igaz.

2016. nov. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Drága édes kamaszkor...becsüld meg és használd ki ;)
2016. nov. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
K
2016. nov. 9. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!