Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A redpill és blackpill közössé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A redpill és blackpill közösség szövetségesek, vagy egymás ellenségei?

Figyelt kérdés
Eredetileg a szembenállás ugye manoszféra vs bluepill volt, viszont mostanában mintha ez változna.

2021. szept. 25. 20:56
1 2 3 4 5 6
 41/55 A kérdező kommentje:
37: Azok kínai fényképpel mennek föl, nem feketével.
2021. szept. 26. 11:49
 42/55 anonim ***** válasza:
2%

40#

Amikor az összes vállalhatóan kinéző nőért sorbanállás folyik, be ne meséld már hogy te bizony senkinek sem kellettél.

Ha ez igaz, akkor bizony veled súlyos bajok lehetnek, vagy nagyon rosszul mérted fel hogy kinél kellene próbálkozni, mert a többi nőnek érdekes módon jól megy a pasizás

2021. szept. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
88%

42


Nem a 40-es vagyok de a kommented arra emlékeztet mikor olvastam hogy az incel fórumokon nem látnak nőket mert szerintetek nekik nem lehet gond a párkereséssel..és még a nők alkalmazzák a kettős mércét.

2021. szept. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
88%

"Amikor az összes vállalhatóan kinéző nőért sorbanállás folyik"


És hol van ez a rengeteg férfi? Csak mert férfi többlet minimális van.

2021. szept. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
94%

biztos hatalmas baj van velem amit a külföldiek nem látnak :S

Csak mert valahogy itt nem bunkóznak velem, nem vágják a pofákat, ugatnak be.

40-es voltam

2021. szept. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
0%

"az incel fórumokon nem látnak nőket mert szerintetek nekik nem lehet gond a párkereséssel."

Hát, szerintem ez is egy incel fórum, ahogy elnézem.

Nőket viszont látok, nem is egyet

S némelyiknek komoly gondja van a párkereséssel, szóval soha nem állítanám hogy gondotok nincs vele. Legfeljebb azt, hogy a ti gondotok kizárólag a ti butaságaitokból fakadnak.

Míg a másik nem hátrányos helyzetben van, ez a fő oka az ő problémáiknak.

Nyugodtan lehet lepontozni 0-ra

Igazatok akkor sem lesz

2021. szept. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
94%

" Legfeljebb azt, hogy a ti gondotok kizárólag a ti butaságaitokból fakadnak."


Ahogy az inceleké is..


"Míg a másik nem hátrányos helyzetben van, ez a fő oka az ő problémáiknak."


A férfiak 70% még mindig képes párt találni, szóval a 30% kisebbségi arányotokkal nem állítanám teljes bizonyossággal hogy az a 70% a hülye.

2021. szept. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
80%
Azért milyen jellemző az ilyen incelkékre, hogy ők állítólagos problémájuk nem tehetnek, a cudar világ az oka, viszont ha másnak van gondja, az csak az illető butaságából fakad. Nos, az ilyen gondolkodásmód miatt nem is lesz soha nőtök. Önsajnálat és mások hibáztatása megy csak nektek.
2021. szept. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 A kérdező kommentje:

48: Szoktál járni club -okba meg fennvagy internetes társkeresőkön.


Sokan úgy írnak ide, hogy 5 -10 éve párkapcsolatban élnek, és a világba csak a munkájuk meg a bevásárlás miatt mennek ki (vagy épp szűk baráti körükkel kirándulnak valahol jó messze a várostól).

2021. szept. 26. 23:40
 50/55 anonim ***** válasza:

49


Én 22 éves vagyok és nincs olyan korombeli ismerősöm aki 5 -10 éve kapcsolatban van ugyanazzal a nővel de ezt még nem jelenti hogy mint szinglik és nőproblémával küzdenek. Sok haverom, ismerősöm kapcsolatban van pont mint én.

2021. szept. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!