Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok férfi miért nem érti meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi miért nem érti meg, hogy az anyagi helyzet ma már a kutyát nem érdekli, csak a kinézet számít?

Figyelt kérdés

A nőket ma már eltartja az állam meg a kvótamunkahelyek. Egy férfi hiába keres jó, hacsak nincs keresetben a top 1% -ban, nem fog kapni a nőktől semmit. Jelenleg csak azok a férfiak válogathatnak a nők közül, akik elég jól néznek ki, hogy az online dating appokon kitűnjenek.


Ennek ellenére az oldal továbbra is tele van ilyen kérdésekkel, mintha az 50 -es években élnénk.



2021. szept. 23. 08:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%

Nem csak, de az is számít.


De az emberek többsége jobban járna, ha csak ez a kettő számítana, mert amit belsőre tudnak nyújtani, az katasztrófa.

2021. szept. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
89%

Te melyik országban élsz?

Ha ilyen jó feltételek vannak,h eltart az állam,mert nem ezt érzem 🤣

2021. szept. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%

jah érdekes világban élsz :)


A jó külső az csak ideiglenesen jó, felszedhetsz könnyebben nőket, de hosszútávon nem fognak megmaradni.

2021. szept. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
80%

Hallod fejezd már be a hülyeségeidet....


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2021. szept. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
94%
Úgy vagyok a kinézettel,ha a szart aranypapírba csomagolják,attól még szar marad.Hidd el nem csak a kinézett számít.
2021. szept. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
94%
Milyen feltételekkel tart el állam? Erről most hallok először!
2021. szept. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
92%
Még ő sem tudja mik a feltételek,mert a holdról ír.Olyan nincs,h téged eltart valaki,mindennek ára van.
2021. szept. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
83%

"jah érdekes világban élsz :)"


Otthon a négy fal között és az anyja tartja el, az vásárol be helyette, 100%. Nemhiába őrjöng ezen a témán.

2021. szept. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
8: Ez nem igaz. Gazdag vagyok és magamnak hordom fel a sört a saját lakásomba. Szex nincs.
2021. szept. 23. 09:27
 10/26 anonim ***** válasza:
86%
Nekem miért nem szólt senki, hogy eltart az állam, amiért nő vagyok? Akkor nem sz#ptam volna 6 évet orvosin...
2021. szept. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!