Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A redpill és blackpill közössé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A redpill és blackpill közösség szövetségesek, vagy egymás ellenségei?

Figyelt kérdés
Eredetileg a szembenállás ugye manoszféra vs bluepill volt, viszont mostanában mintha ez változna.

2021. szept. 25. 20:56
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
95%
Csak hogy még a gyári melósoknak is van párjuk.
2021. szept. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
73%
A redpilles retardokon mindig jót röhögtem. Akit érdekel egy rakat üldözési mániás "férfi" agymenése, látogassa meg nyugodtan őket redditen.
2021. szept. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
79%
A férfihang még létezik? Vagy 7 éve olvastam bele, azt hittem valami poénoldal, mint a modorosblog.
2021. szept. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 A kérdező kommentje:

11: Tudom, hogy van. Jellemzően azokból lesz gyári melós felnőtt korukra, akik fiatalon nem éreznek elegendő motivációt arra, hogy tanulást, illetve az életük felépítését komolyan vegyék, mivel serdülőként is megkapnak mindent, amit az élet adhat.


A Chadekről és high tier normiekról van szó egyébként.

2021. szept. 25. 22:35
 15/55 A kérdező kommentje:
13: A férfihangot inkább tekinteném egy olcsó redpill kivonatnak, mintsem a valódi redpill megjelenésének.
2021. szept. 25. 22:35
 16/55 anonim ***** válasza:
77%

#13 én meg csak 1 éve tudom hogy létezik, és halál megdöbbentem hogy majdnem tíz éve van, hogy nem futottam bele 😂 Mondjuk nem vesztettem vele semmit 💩

Egyébként én is azt hittem tavaly mikor először láttam hogy szatírikus, de sajnos nem, ezek komolyan elmebetegek 😅

2021. szept. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
93%
A Chad és high tier normie között mégis mi a különbség?
2021. szept. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
88%
#14 ezzel vitatkoznék, kisfiús 'momzilla' anyukaként. Mindent megkap és meg is fog kapni a fiam, és nem valószínű hogy szalagmunkás akar lenni, már most sincsenek erre utaló jelek, meg mi sem vagyunk azok, ha esetleg a szülői mintát akarod előrángatni.
2021. szept. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 A kérdező kommentje:
17: A high tier normie korábban nőhöz jutott, így nem volt motivációja és elment egyszerű melósnak. A mostani piacon viszont nem jut nőhöz, amiért a az ebből származó kisebbségi komplexusa miatt a pénzhiányt okolja, így itt is ilyen kérdéseket tesz fel. Nem ismeri fel viszont, hogy valójában a kinézete hiányzik. A Chadek ezzel szemben továbbra is elég jól néznek ki ahhoz, hogy pénteken kimenjenek a szórakozóhelyre és egy nővel menjenek haza.
2021. szept. 25. 22:53
 20/55 A kérdező kommentje:
18: A mindenhez hozzátartozik a rendszeres szex is serdülőkorban. Ettől függetlenül nem minden Chadből lesz gyári melós. Sokan vannak a sikeres cégek vezetőségében is.
2021. szept. 25. 22:55
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!