Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Incel volnék e vagy sem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incel volnék e vagy sem a leírás alapján?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok, de volt már pár hónapig tartó aszexuális párkapcsolatom és csókig már sok lánnyal eljutottam, ha ágyig konkrétan nem is. Randizni olyan 14-15 csajjal mehettem el életem során, némelyikkel többször is, de legtöbbször csak egy alkalommal.

Ha valakivel olyan viszonyba kerülök, hogy szóba kerül a szex akkor vagy ő lépett vissza folyton, vagy nekem ment el a kedvem valami okból(hülyének néz amit nem csipek, mégsem vonzódom hozzá stb.). A külvilág elől a szüzességemet titkolom, igazából nem is sejti senki azon a pár emberen kívül akinek nagynehezen elmondtam. Ha valakivel komolyra fordulna is inkább elhallgatnám, nehogy ezért elítéljen vagy kapásból dobjon. Úgy érzem utálom magam, állandó bújkálásra és hazudásra kényszerülök emiatt.


De egyébként nem kifejezetten a külvilágot hibáztatom, mint ahogy sokan teszik ezen az oldalon. Nem azt látom problémának, hogy nincsen krokodilállam, nem vagyok elég magas vagy az afrikaiak és pénzes nyugati turisták miatt nem jut nekem nő. Állítólag nekem van túl merev és tartózkodó kisugárzásom, nincsen megfelelő kiállásom meg sokszor csúnyának látom magam.


Szóval ezen információk alapján én incelnek minősülök vagy milyen kategóriába tartozom?

24/f



2021. szept. 10. 17:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Aki nem az ott a kérdés fel sem vetődik.
2021. szept. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

1.


Vagy pont ők a leginkább azok, csak számukra azért nem vetődik fel, mert ez a normalitás... Mint a paranoiások számára az ellenük szőtt túlzottan is bonyolult merényletek.

2021. szept. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
9%
neked nincs szűzhártya a kukidon. Az hogy pinában mész el vagy a markodban olymindegy.
2021. szept. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
A szó szoros értelmében véve az vagy, hiszen nem önként nem élsz szexuális életet. Viszont az incel kifejezés tágabb értelemben magában foglalja azt a kicsavart logikát, amiről leírod, hogy nem jellemez téged. Az a véleményem, hogy ne bélyegezd meg magad, mert segíteni nem fog, viszont sokat árthatsz vele magadnak
2021. szept. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
MÉG nem. Rajtad múlik. De ha 15 randiból egyszer se lett komolyabb, akkor ideje átgondolni, hogy min változtass.
2021. szept. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Igen, incel vagy. Involuntary celibacy. Önkéntelen/nem önkéntes cölibátus. Szexelnél/párkapcsolatot szeretnél, de nincs kivel, nem találsz rá senkit és nem tegnap, hanem már hosszú évek óta. Ezt jelenti az incel.
2021. szept. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
10. Az nem én vagyok, aki ezt csinálja, de én is látom ezt itt az oldalon, hogy az incelt rosszul használják. Az incel nem egy szitokszó, illetve nem szinonimája a nőgyűlölőnek. Vannak ilyen incelek is, de a kettő nem ugyanaz.
2021. szept. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Most nem értem gyerekek, aki két párkapcsolat között mondjuk 2 évig nem barátnőzik az incel? Nem úgy volt, hogy szingli? És hogy lehetne cölibátus? Én bármikor elmegyek kurvához, ha kedvem adódik, tök mindegy párkapcsolatban vagyok vagy sem.
2021. szept. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mivel rám sem illik a definíció, ezért tartom magamat inkább MGTOW kategóriának mint incelnek.

Nem vagyok szűz, és kurvázgatok én is ha úgy tartja kedvem, gyakorlatilag mégis az incelek életét élem ugyanúgy.

De inkább az említett ideológiához állok közel, az is illik hozzám

2021. szept. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

8. Na meg egyszer: Ha SZERETNEL szexelni es/vagy szeretnel baratnot es ugy nem jon ossze egyik sem evekig, akkor igen, incel vagy. Ha pl. volt egy szakitasod es ugy erzed kell ido hogy ezt most kiheverd, vagy ugy erzed most az elet mas teruleteire akarsz koncentralni es direkt nem csajozol, direkt nem ismerkedsz, akkor nem vagy incel.


Colibatus: A legtobb incel meg prostihoz sem jar, de amelyik igen, az is incel marad ettol meg, mert attol meg ugyanugy nem talal not, aki penz bevonasa nelkul onkent lefekudne vele. Mi ertjuk, hogy a colibatus szo eredetileg a teljes szex nelkuliseget jelenti (pl a papoknal), de itt ebben az esetben most nem feltetlenul es a szo jelentese rugalmasabban van kezelve.

2021. szept. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!