Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Incel volnék e vagy sem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incel volnék e vagy sem a leírás alapján?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok, de volt már pár hónapig tartó aszexuális párkapcsolatom és csókig már sok lánnyal eljutottam, ha ágyig konkrétan nem is. Randizni olyan 14-15 csajjal mehettem el életem során, némelyikkel többször is, de legtöbbször csak egy alkalommal.

Ha valakivel olyan viszonyba kerülök, hogy szóba kerül a szex akkor vagy ő lépett vissza folyton, vagy nekem ment el a kedvem valami okból(hülyének néz amit nem csipek, mégsem vonzódom hozzá stb.). A külvilág elől a szüzességemet titkolom, igazából nem is sejti senki azon a pár emberen kívül akinek nagynehezen elmondtam. Ha valakivel komolyra fordulna is inkább elhallgatnám, nehogy ezért elítéljen vagy kapásból dobjon. Úgy érzem utálom magam, állandó bújkálásra és hazudásra kényszerülök emiatt.


De egyébként nem kifejezetten a külvilágot hibáztatom, mint ahogy sokan teszik ezen az oldalon. Nem azt látom problémának, hogy nincsen krokodilállam, nem vagyok elég magas vagy az afrikaiak és pénzes nyugati turisták miatt nem jut nekem nő. Állítólag nekem van túl merev és tartózkodó kisugárzásom, nincsen megfelelő kiállásom meg sokszor csúnyának látom magam.


Szóval ezen információk alapján én incelnek minősülök vagy milyen kategóriába tartozom?

24/f



2021. szept. 10. 17:12
1 2
 11/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
0%
Ez nem az. Az incelek nemcsak önkéntelen cölibátus miatt azok, hanem pl. a a szexuálisan aktív emberek elleni erőszak támogatása is jellemző rájuk, erőszakra ösztönznek másokat.
2021. szept. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

10.


És honnan tudod, hogy akik kapcsolatban vannak, azoknak egy része nem a pénzzel hódított?


Pl. az egyik szomszédom, egy idősebb fazon még együtt is él egy nővel akinek amúgy nem lenne lakása, és ő cserébe takarítja a lakást meg pénzért szexel vele + ajándékokért, amiket a fiának ad. A csávónak rendes kapcsolata sosem volt. Akkor ő most pl. incel? (Az, hogy jellemre milyen ergya karakter, az már más lapra tartozik, ahogy a nő viselkedése is erősen aggályos tud lenni)


Ha mindenbe belemegyünk sok esetben lehetne "incel"-nek titulálni egy elvileg kapcsolatban lévő embert is, mert "csak ez meg az miatt van" és nem a jelleme vagy egyéb okokból.

2021. szept. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ez egy közepesen erős incelség. Randi, de semmi több, vagy ha több, az is csak véletlen egyszer és csak pár hónapra, ami semmi.
2021. szept. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!