Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A redpill és blackpill közössé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A redpill és blackpill közösség szövetségesek, vagy egymás ellenségei?

Figyelt kérdés
Eredetileg a szembenállás ugye manoszféra vs bluepill volt, viszont mostanában mintha ez változna.

2021. szept. 25. 20:56
1 2 3 4 5 6
 31/55 A kérdező kommentje:

"A Black pill viszont azon van, hogy a Chad-eknek van csak esélyük és ha nem vagy Chad akinek van pénze akkor véged és a 80%-ot erősíted":


Erről nincs egységes elképzelés. Chad slay -el, azaz 3 órán belül talál nőt ha akar. Ettől függetlenül én a blackpillen belül a whitepill hozzáállást képviselem, tehát hiszek benne, hogy egy high tier normie -nak még van esélye, ahova viszont el tudok jutni a kinézetem javításával. Ezen kívül ott a geomaxxing lehetősége is. Jövőre megyek.

2021. szept. 26. 10:44
 32/55 anonim ***** válasza:
95%

blackpill, whitepill, tier normie, geomaxxing....


Ez olyan kib.szott szánalmas, nem csoda hogy soha nem lesz nőd.

2021. szept. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 A kérdező kommentje:
29: Én ott voltam neked, csak vagy észre se vettél, vagy visszautasítottál 5 percen belül.
2021. szept. 26. 10:52
 34/55 anonim ***** válasza:
94%

Hát g.ci:D

White pill, normie, geomaxxing... az igen. Látom a sok h..ye nem csak a gender szaknál van, hanem betörtek ezekbe a közösségekbe is. Bámulatos.


Neked még a gender elmélettel kellene megismerkedned. Aztán jöhetnél azzal, hogy "ja há amú végtelen színű pill va". Gec és ez mekkora felfedezés lenne. Nobel díj is lehetne belőle.

2021. szept. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 A kérdező kommentje:

Whitepill = nincs nihilizmus, küzdök tovább a blacpill megismerése után is.

High tier Normie = Viszonylag jó pasi, aki nem Chad, de a felső 30% -ban már benne van. Ez elég arra, hogy valaki tudjon csajozni, bár nem fog szexelni 3 óra alatt.

Geomaxxing = Külföldön csajozás. Nekem Kenyában most is van 30 matchem két óra alatt, tehát működni fog.

2021. szept. 26. 11:06
 36/55 anonim ***** válasza:
94%

35


Amúgy ez a pirulás elmélet nálatok csak a csajozást meg a szexet jelenti? Azokkal mi van, akik úgy keresnek barátnőt hogy közös jövőt akarnak vele, összeköltözni esetleg családot alapítani?


Mert nekem úgy tűnik, hogy ez az egész nagyon szex központú..

2021. szept. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
87%

"Nekem Kenyában most is van 30 matchem két óra alatt


Nyuszika, azok pasik és csak pénzzel akarnak lehúzni :D :D :D

2021. szept. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:

"Mert nekem úgy tűnik, hogy ez az egész nagyon szex központú.."

Neked úgy tűnik, valójában az van a középpontban amit csak szeretnél

Ha szexre hajt a férfi akkor az, ha boldog párkapcsolatra akkor meg amaz. Bármi is a konkrét cél, ugyanaz az útja, sikeresnek kell lenni a csajozas terén, vonzónak kell lenni.

2021. szept. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
8%

"Akkor hol voltatok rohaggggyatokmeg?"

Ha még jeleket sem küldesz, ne csodálkozz hogy rád sem bagóznak!

Nem feltétlenül ugornak rád a férfiak, mert éppen megjelensz valahol. Nem érzed hogy ezt elvarni mennyire nonszensz?

2021. szept. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:

vettem észre, a mai napig csúnyán néznek rám csak mert nem vagyok tökéletes, a mellem néha megnézik, mert az immár C kosár kis A helyett de ennyi.

igen, küldtem én jeleket de nem tettem ki az ablakba a válaszokat.

29 voltam.

2021. szept. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!