Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Templomban lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Milyen nők járnak templomba?

Hány százalékuk egyedülálló?

Mennyi az átlag életkoruk?

Pszichésen labilis személyiségek?

Csalódottak?

Elvarázsoltak?

Magányosak?

Depresszívek?

Mániákusak?



2021. szept. 19. 22:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
80%

Mi ifjúsági csoportban ismerkedtünk meg, de az más. Meg már 2 éve ismertük egymást, mikor összejöttünk. Nem vagyunk idősek, én 26 (nő), ő 34 (férfi) volt, mikor összejöttünk.

Így direktbe templomban nem ismerkednék, mondjuk én máshol sem. Közösségben más. Vagy pl. ifjúsági találkozókon, egyéb programokon, amik tényleg arra vannak, hogy barátságok szülessenek, meg közösséget formáljanak, ott esetleg lehet ismerkedni is, ilyen céllal. Kevésbé ijesztő mindenesetre.

13-as, nem tetted a hozzászólásoddal szimpatikusabbá a nem vallásosokat vagy ateistákat vagy nem tudom, hogy mi vagy amúgy. Nekem van több nem vallásos, sőt ateista ismerősöm, barátom is. Sosem írnának le ilyet, mint te, mert ennél intelligensebbek.

2021. szept. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
15%
simán lehet mise után,mise alatt
2021. szept. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%

Ismerkedni éppen lehet, a bökkenő sajnos nem ezzel van.

Aki nagyon elvakultan benne van a vallásosságban, azzal sajnos normális kapcsolatot nem lehet kialakítani. Kivéve, ha mindketten elvakultan hívők, mert akkor ugyanazt a nézetet vallják.

Nekem volt régen ilyen kapcsolatom, és szörnyű kikötések voltak.

Csak teljes sötétben szeretkezhettünk, nem engedte, hogy lássam a testét.

Csak hagyományos szex, semmi vadulás. Orális kielégítés kizárva, mert az erkölcstelen, gusztustalan.

Meg stb ilyen hasonló dolgok.

2021. szept. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!