Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ilyen jólelkű,dolgos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen jólelkű,dolgos ember miért marad egyedül?Miért nem írnak neki vissza a társkeresőn?

Figyelt kérdés

Ha nagyon jó ember belsőleg, miért utasítják el?

Magamról szól a kérdés,nem értem az okát.

Aki tud segítsen.

Szeretnék normális párt találni, vele élni.

Másik kérdéshez már írtam, de szeretném ha kapnék segtséget.

Beteg voltam fiatal koromban.Szüleim meghaltak, 18 évesen utcára kerültem.Több évig hajléktalan voltam.Elfagyott a lábam, fogaim kihullottak.Hajam is kopaszodott.

Ha meglát egy lány, inkább menekül előlem.

Most van melóm, munkás szállón élek már 10 éve.

Tudtam venni egy 25 éves suzukit.

40 vagyok.

Sokszor ha meglátnak a tescoban mikor a tolom a kocsit a pénztárhoz átadják a helyet, csak ne mögöttük álljak.Szóval ez van velem.Voltam közmunkás, hullamosó, sírásó,kukás, szemétszedő, vágóhídon hentes.Egyszer próbáltam társkeresőn ismerkedni, akinek írtam levelet azt írta vissza ha még egyszer küldök neki levelet felnyom a yardon.Csak azért mert mertem neki írni szép bemutatkozó levelet.


2021. szept. 11. 19:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
67%

Vigaszképp, másnak sem egyszerűbb: Nekem 5db 30-33 közti orvos kollégám van, 5-10 éve feléjük se néznek a nők. Pedig ők is dolgosak és jólelkűek. Lakás mindenkinek van, fogaik is és ápolt megjelenés is (jogsija és kocsija csak 2-nek van fura mód). A 3 jogsi nélküliből 2 elhízott, így ők halmozottan hatrányos helyzetűek, az egyiknek életében egy darab 2 hónapos kapcsolata volt, a másik pedig egy 20 évvel idősebb (értsd: 50 év körüli) nővel kavargat. A 3. kocsi nélküli teljesen átlagos testalkatú, de depresszióra hajlamos, emiatt kerülik. A 4. tök jófej, van kocsi, de 170-től alacsonyabb, 8 éve semmi nő... Az 5. külföldön dolgozik, milliókat keres, félprofi testépítő, 180+ cm, de 5 éve őt is kerülik a nők, mint vámpír a napfényt.

Az a közös bennük, hogy egyik sem az a tipikus nagypofájú f.szagyerek.


Amúgy szubjektív véleményem szerint a mai nők 90%-nál kizáró, külön-külön:

-fogak hiánya;

-látható testi fogyatékosság;

-depresszió

-gyári meló (akár a melós nőknél is)

-nincs kocsi

-nincs ingatlan 30 éves kor felett

-testszag

-alkoholizmus


Neked ebből több is megvan...

2021. szept. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 árokpart ***** válasza:
37%
A hozzászólások alapján Welcome to Hungary sosem tudok pozitívan csalódni ezen az oldalon. Írónikusan mondom sajnos kérdező, hogy sikeresen átlépted a magyar határt ha nem jelezné a mobilod Magyarországon vagy.
2021. szept. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Klassz, hogy felálltál a mélypontdról. Nagy munka volt, de végig csináltad. Le a kalappal előtted, Kérdező! (Fogadd együttérzésemet a szüleid korai halála miatt.)


1. Figyelj az írásképedre,

2. csináltasd meg a fogaidat,

3. fizess be egy garzonra. Add ki, amíg vissza nem fizetted a hitelt.


Ha e három megvan, folytathatod a tervezgetést. Ha a hajléktalanságból fel tudál kapaszkodni a normális életbe, akkor ez is fog menni, nyugi.

2021. szept. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
69%
Talán egy hasonlóan ritkás hajú, fogatlan, nehéz anyagi körülmények között élő, d3 jó lelkű lányt kellene keresned. Biztos tudnátok értékelni egymást.
2021. szept. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
67%
40 évesen nőt keressen, ne lányt.
2021. szept. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
És mivel fog szexelni? Ezen a jó belsődön lovagol vagy hogy kell elképzelni?
2021. szept. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Mert csúnya vagy.
2021. szept. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Az mit jelent hogy elfagyott a lábad?
2021. szept. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A kérdés tényleg az, hogy hozzád hasonló kaliberű nőt keresel, vagy esetleg egy insta-modellben gondolkodsz... mert az utóbbi biztos nem fog összejönni. Sokan nem a saját "kategóriájukban" keresgélnek, az a baj. Középfokú végzettséggel sem lehet agysebészként elhelyezkedni, ha érted a célzást...
2021. szept. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én is nagyon jó lelkű embernek mondom magam de facebook társkeresőn nekem ma ennyi jött össze kb ha az értesítő nem hazudott: Ma is 10 percen keresztül likeoltam a csajokat facebook társkeresőn és talán 1 match érkezett 7 óra alatt, na ez az internetes társkeresés...
2021. szept. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!