Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ilyen jólelkű,dolgos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen jólelkű,dolgos ember miért marad egyedül?Miért nem írnak neki vissza a társkeresőn?

Figyelt kérdés

Ha nagyon jó ember belsőleg, miért utasítják el?

Magamról szól a kérdés,nem értem az okát.

Aki tud segítsen.

Szeretnék normális párt találni, vele élni.

Másik kérdéshez már írtam, de szeretném ha kapnék segtséget.

Beteg voltam fiatal koromban.Szüleim meghaltak, 18 évesen utcára kerültem.Több évig hajléktalan voltam.Elfagyott a lábam, fogaim kihullottak.Hajam is kopaszodott.

Ha meglát egy lány, inkább menekül előlem.

Most van melóm, munkás szállón élek már 10 éve.

Tudtam venni egy 25 éves suzukit.

40 vagyok.

Sokszor ha meglátnak a tescoban mikor a tolom a kocsit a pénztárhoz átadják a helyet, csak ne mögöttük álljak.Szóval ez van velem.Voltam közmunkás, hullamosó, sírásó,kukás, szemétszedő, vágóhídon hentes.Egyszer próbáltam társkeresőn ismerkedni, akinek írtam levelet azt írta vissza ha még egyszer küldök neki levelet felnyom a yardon.Csak azért mert mertem neki írni szép bemutatkozó levelet.


2021. szept. 11. 19:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%
Jöttem meséket olvasni, jót tesz a másnapos lelkemnek.
2021. szept. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
67%
"Sokszor ha meglátnak a tescoban mikor a tolom a kocsit a pénztárhoz átadják a helyet, csak ne mögöttük álljak." :D Ja persze, nem is azért, mert kedvesek akarnak lenni. Istenem olyan nyomorultul szar sztori ez is, hogy én érzek szégyent ahogy olvasom, nem tudsz jobbat kitalálni, elveszett királyfi?
2021. szept. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
Ez már ilyen lèlekrombló kategória , olvasni is borzasztó
2021. szept. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Sajnos itt ahol élek munkás szállón, több ilyen sorsú kollegám is van.

Hiába írom ismerkedésnél, hogy van kocsim, később ha összepasszolunk vehetnénk egy kis garzont is, abban élhetnénk, pár mondatnál tovább nem jutok.

2021. szept. 11. 19:37
 5/20 anonim ***** válasza:
53%
Miért nem veszel magadnak kis garzont?
2021. szept. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Garzont csak akkor vennék, ha már van kivel.Addig a munkásszállón eltudok lakni, nagyon kevés pénzt kér ezért a cég.

De sajnos sok nőnek már ez sem elég, hogy van hol laknom, hanem vegyek sajátot.Pedig az nagyon sok pénz, meg hitel.

Örültem pár éve mikor készpénzre megtudtam venni a kis suzukimat és fenn tudom tartani, jó érzés vele elmenni vásárolni.

2021. szept. 11. 19:45
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
De ha futotta kocsira, meg gondolom tankolni is, akkor miért nem adsz a külsődre? Bizonyára az az egyik probléma, és nem az, hogy jóképű vagy e, hanem, hogy nem vagy ápolt.
2021. szept. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Sajnos fogaim kihullottak, lábfagyásom akkor volt, mikor első telemet töltöttem az utcán.Hajam meg alig van már.

Hiába veszek turkálóban márkás ruhákat ha nem akar élőben senki találkozni velem.

Pedig sok levelet küldtem szét, válasz szinte nem is jön.

2021. szept. 11. 19:51
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

"Elfagyott a lábam, fogaim kihullottak.Hajam is kopaszodott. Ha meglát egy lány, inkább menekül előlem."

Mondjuk elsősorban ezért. Ha a külsőd nem ér el egy bizonyos szintet és az alapvető igényesség sincs meg, akkor nem fognak esélyt adni és az sem fog kiderülni, ha a személyiséged tényleg jó. Értem én, hogy önhibádon kívül történtek bizonyos dolgok és azoknak lett ez a következménye, de ez nem változtat a tényen, hogy nem sok nő szeretne együtt lenni valakivel, akinek pl. nincs foga.

2021. szept. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 moozygoo ***** válasza:
92%

Biztos nagyon rendes, jószívű ember vagy, és nagyon szuper hogy a gödörből amiben voltál, feltudtal annyira állni, hogy van tető a fejed fölött és van egy allasod.


Most a következő lépésekben megint meg kellene ugornod egy újabb lépcsőfokot.

Külsős próbáld rendberakni, nem kell a legmárkásabb ruha, elég ha jól néz ki, igényesen a mindennapokban.

A munkás szálló jó mert olcsó, de a nők nem hiszem hogy ott szeretnének meghitt órákat tölteni, ezért jó lenne venned egy beszálló ingatlant, vagy albérletbe költözni.


Utána pedig a belsődön és a kisugárzásodon lehetne csiszolni ami a legnehezebb talán, mert egy ruhát felvenni két perc, fodrászhoz elmenni fél óra, de belson változtatni hetek, hónapok vagy évek kemény munkája.


A pozitív dolgaidra kell összpontosítani, pozitív, laza személyiség jegyeket kell kialakítani, erre vannak könyvek is, videók is, szakemberek is.


Illetve ne feleséget keress, élet társat, hanem szimplán egy embert, akivel jól érzed magad különböző programok és a hétköznapi élet soran.

2021. szept. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!