Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik úgy kb. 35 éves kor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik úgy kb. 35 éves kor felett maradtak egyedül, azok hol találtak társa? (az alább leírtak alapján)

Figyelt kérdés

(37/F vagyok mielőtt kapnék egy valag üzenetet férfiaktól)


Szóval 1 éve mentünk szét a barátnőmmel, már élettársak voltunk, tervben volt lakás vásárlás is de így annak is vége.


Mostanra barátaim, közeli ismerőseim mind kapcsolatban vannak, sokan el is költöztek, az ilyen baráti összejöveteleknek is vége, ha van is az is kb csak így szűkösen. Szóval már ismerkedésre így nincs lehetőség.


Szoktam sportolni, edzőterembe járni uszodába, néha eljárok futni de akik itt vannak nők mind foglaltak. Nem csak mondják valóban azok.

Még van szolárium, fodrászat üzletek amerre járok de akivel szóba elegyedtem ők is foglaltak, vagy én nem kellek nekik.


A közelemben ilyen 8-10-12 ezer fős városok vannak de itt nincsenek olyan szórakozási lehetőségek ahol ismerkedni is lehetne, mert ide alapból a párjukkal megy az ember, nagyon ritka az egyedülálló.


Hozzánk Budapest van a legközelebb mint nagyváros, de egyedül nem túl előnyös elmenni egy szórakozóhelyre, ráadásul nem hinném, hogy sok esélyem lenne.


1 évig próbálkoztam társkeresőkkel de olyan 15 km-es körzetben kb 1-2 nő ha fent van. Pestiek nagyon sokan vannak, viszont senki nem írt vissza.


Munkahelyemre nem járnak be sűrűn ügyfelek és szintén minden kollégám foglalt.


Nem tartom magam rondának, magammal elégedett vagyok, persze ez nem jelenti azt, hogy mások is. De személy szerint a külsőmmel nincs bajom.


Utoljára a Tindert próbáltam mint társkeresőt, de 6 hónap alatt 2 ilyen match-em volt, de egyik sem írt vissza.


Érdekelne, hogy közel a 40-hez ki hol talált társat a fent említetteken kívül?


2021. aug. 27. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:
9%

Siránkozz csak!


Érett, független, sportos, városi, melózó pasiként, ha nincs nőd, meg is érdemled!

2021. aug. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
okés 1-es, de gondolom ha nő lennék nem ez lenne a vélemény :)
2021. aug. 27. 17:12
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Ezt én se értem. Pl. itt is lehet ismerkedni.
2021. aug. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Írtad, hogy már nincs nagyon baráti köröd, pedig úgy lehet a legjobban ismerkedni. Tehát kéne valamilyen társaságot találnod, olyanokat akikkel közös hobbit űztök, vagy ilyesmi. Én legtöbb lánnyal így ismerkedtem meg már fiatalon is. Ismerősök ismerősei, házibulikban például. Lehet menni szórakozóhelyre is, de ott nem olyan jó. Én alapból csak olyat szólítottam meg akin látszot, hogy nyitott. Ez lassabban megy, da ha van türelmed meg amúgy is szeretsz eljárni akkor jó. Persze egyedül nem olyan jó, ezért kéne valamilyen baráti társaság. Vannak egyedülállók, csak nincsennek szem előtt, mert aki például elvált és gyereke van, az ritkán jár el otthonról.

Sokan átélik ezt, hogy a barátoktól eltávolodnak és ha nincs párjuk akkor egyedül vannak, de lehet ezen segíteni.

Nyitottnak lenni, ismerkedni mindenkivel, kapcsolatokat építeni, nem otthon kuksolni, és akkor előbb-utóbb találsz barátnőt is. Ezek közhelyesnek tűnnek, de sokaknál jól működik.

2021. aug. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak mindenféle tematikus csoportok pl facebookon. Akár edzős, vagy más hobbiddal kapcsolatban. Ott összeismerkedsz pár emberrel, eltémázgattok, és mehettek Pestre ismerkedni. Akár kipróbálni új edzőtermeket, szórakozóhelyeket, vagy ott is pörgetheted a Tindert, mikor épp buszra vársz, vagy ilyesmi.
2021. aug. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Biztos vannak olyan tevékenységek (pl. kirándulás, társasjáték, tánc stb), amelyekben fel tudsz szabadulni és jól érzed magad bennük. Ilyen típusú közösségi alkalmakat kell keresni, nyitottnak lenni új emberek társaságára, lehet éppen rajtuk keresztül vezet az út majd egy leendő partner megismeréséhez.

Ebben a korban még van azért akiből választani (legalábbis Pesten), nyilván nem úgy mint a 20-asoknál, de az alapvetően fontos dolgok továbbra is a pozitív hozzáállás, jó kommunikációs képességek, humor. Ezek ha rendben vannak, akkor lesz sikere az embernek.

2021. aug. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
En is 37 vagyok, de mit szamit ha a legtobb foglalt. Probalkozni kell naluk, a nahy szamok torvenye alapjan egyiket sikerul a hapsitol elvalasztani.
2021. aug. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%
Amugy meg ha van lakasod, a 25 koruli nok odavannak a 35-40 eves pasikert. Tapasztalat.
2021. aug. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pedig a gyk-sok szerint most vagy a legkelendőbb férfi korban. Sőt a 40-50 évesek állításuk szerint a legsármosabbak. Akkor most hogy van ez?
2021. aug. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a gond, hogy a legtöbb nő 30 alatt már tényleg foglalt (25-30 között), utána sok a válás, de 5/4 szer már van gyerek is pl egy 33-35 éves nő esetében, és gondolom a gyerekes anyukák már nem annyira kellenek (max annak a férfinak, akinek bármi jó már, meg egy balek és képes más gyerekét felnevelni).
2021. aug. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!