Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Félek, hogy egyedül maradok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy egyedül maradok. Hogyan győzzem le ezt az érzést?

Figyelt kérdés

Én próbálok boldog lenni egyedül, de egyszerűen nem megy. Soha nem nyitottak felém a férfiak kb. Egyetlen egy kapcsolat van mögöttem, ami tavaly véget ért majdnem 8 év után. Az exem előtt csak 1 ember volt, de ő is csak szórakozott velem. De sem az iskolában, sem régen bulikban, sem munkahelyen nem nyitottak/nyitnak felém a férfiak. Új társaságba nem igazán kerülök már. Járok edzeni, csinálok programokat barátnőkkel/kollégákkal, de ennyi. Ezáltal neten próbálok ismerkedni, de nem sok sikerrel. Kb 8 férfi volt, akikkel találkoztam, abból 6-tal én nem éreztem, hogy meglenne a vonzalom. A 2,aki tetszett pont, nekik én nem tetszettem személyesen. És nem akarok felszínes lenni, de ha nincs vonzalom, úgy halott részemről az egész..

Ez valószínűleg azért lehet, mert olyanokat "húzok" be, akik képek alapján sem annyira a hűha kategória számomra, de a képeik alapján úgy látom, közös az érdeklődési kör És látok bennük potenciált. A tipik jó pasik nem az eseteim, meg nem is nekem valóak. Átlag férfiak tetszenek, átlag igényekkel, de egyszerűen ez a netes ismerkedés nekem nem megy. Képen nem jön át, hogy meglesz-e a szikra, vagy sem.. Nem tudom, hol tudnék ismerkedni, vagy mi velem a baj, hogy személyesen nem is érdeklődött felőlem soha senki. Volt/van rajtam még egx kis felesleg, de most rengeteget sportolok és szépen leadtam azt a kb 10 kilót, tehát sosem voltam dagadt. Még van egy kis hasam, de amúgy izmos, formás vagyok. Normális kommunikációra is képes vagyok, nem vagyok magamutogató, önálló vagyok, igényes, stb. Kicsit talán zárkózottabb vagyok a szakításom óta, de amúgy nem egy unalmas itthon ülős nő vagyok.

Tudom, hogy még korai ez a kijelentés, mert csak 27 leszek, de nagyon félek, hogy egyedül maradok, hiszen az eddigi évek tapasztalatai azt mutatják, hogy egyszerűen nem kellek a férfiaknak. Azt sem értem, az exem mit látott meg bennem anno, mert azért sosem voltam egy tipikus fullos csaj. Az önbizalmam is eléggé tönkretette a kapcsolat végén már, amin igyekszem dolgozni. Ahogy azon is, hogy jól érezzem magam egyedül, de nem megy. Nem érzem magam egyedül teljesnek. Ráadásul a szabadnaojaimat nagyon nem szeretem egyedül tölteni, amikor nem ér rá senki. Persze elmegyek sportolni, meg teszek-veszek itthon, de az nem olyan. Mások meg a párjaikkal programoznak...

Nem tudom, mit kezdjek magammal. :( már az ismerkedéshez sincs semmi kedvem, főleg interneten. De ha meg nem erőltetem magamra, soha nem lesz senkim.

Nem értem, mások, akik kilépnek egy hosszú kapcsolatból, ők hogy találnak "rögtön" pár héten/hónapon belül valakit? Elvileg az ilyen "felszabaduló" nőkre rögtön lecsapnak, hát rám meg nem kíváncsi senki... Mit csinálok rosszul?

Azt sem tudom, hol ismerkedhetnék neten kívül. Munkahely, edzőterem kilőve. Vagy engedjem el az egészet?


2021. aug. 23. 17:23
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
83%
27évesen azért még nem kéne temetned magad. Az előző kapcsolatod rendben lezàrtad, sikerült elengedni?
2021. aug. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Egyetlen egy kapcsolat van mögöttem, ami tavaly véget ért majdnem 8 év után."

8 év nagyon hosszú idő.


"Az önbizalmam is eléggé tönkretette a kapcsolat végén már, amin igyekszem dolgozni."

Itt lesz a kutya elásva...8 éves kapcsolat, a végére onbizalomhiany, persze nem úgy megy az ismerkedés, és ilyen hosszú párkapcsolat után nehezen bírod az egyedüllétet.

Megszoktad, hogy mindig van valaki melletted.

Szerintem ne gorcsolj rá!

Előbb fel kéne magad lelkileg építeni, és utána ismerkedni.


Mikor szakitottatok és miért?

Milyen volt ez a 8ev végülis?

2021. aug. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igyekszem építeni magam, és sokszor már tök jól érzem magam, csak akikor rámjön a depi, akkor nagyon rossz..

Amúgy jó volt a kapcsolat, nagyon tartalmas évek voltak. Az utolsó jó pár hónap már hanyatlott, de nem gondoltam, hogy kettőnk miatt. Azt hittem, a saját nehézségei miatt van ez.. Aztán osszeszurte a levet egy kolleginaval és emiatt szakítottam..

Mar egy ideje úgy érzem, elengedtem, viszont mikor rámjön ez az "5perc"mint most is, akkor még nehéz. De nem tudom, hogy miatta, vagy mert magányosnak érzem magam..

2021. aug. 23. 17:41
 4/8 anonim ***** válasza:
47%

1.: Öltözz nőiesen!

2.: Ne foss jeleket küldeni!

3.: Ne foss odamenni, és megszólítani!

4.: Fogadd el, hogy vannak pasik a 190 centis, 4 diplomás, kockahasú srácokon kívül is!

2021. aug. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem érdekel a diploma, a kockahas meg pont, hogy nem vonz...
2021. aug. 23. 17:51
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Én férfiként lassan 35 leszek és sosem volt senkim még randizni sem. Egyszerűen megpróbálom az érzést nem legyőzni, hanem elfogadni és együtt élni ezzel. Én még otthonülős is vagyok mellé, szóval nem sok esélyt látok.
2021. aug. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%

Nyugodtan kezdeményezz te is és ne támassz irreális igényeket.

A legfontosabb pedig hogy a saját "szinteden" próbálj ismerkedni. Ne tartsd magad se jobbnak se rosszabbnak másoknál és ne ítélkezz túl hamar senki felett.

Meg persze járj el társaságba, bulikba. Ha csak a megszokott rutin szerint (pl munka, bolt, otthon, sportolás stb) éled az életed akkor is nehéz lesz a dolog. Próbálj meg kiszakadni néha a megszokott dolgokból, csinálj néha olyat is amit amúgy nem szoktál. Ja és ne görcsölj rá a dologra. Ne legyél túlzottan nyomulós és egyből túlzottan ragaszkodó sem, de megközelíthetetlennek se látszódj.

Legyél laza és nyitott, ami nem azt jelenti, hogy ne legyenek elvárásaid, de nem kell túlzottan rágörcsölni sem a témára.

2021. aug. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
43%
Nyugi, nem fogsz egyedül maradni. Pasik maradnak egyedül, csajok nem..:DDD
2021. aug. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!