Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő szingli egész fiatalsága alatt, az szerintetek miért van?

Figyelt kérdés

-Én is egy ilyen hölgy vagyok. Nem elég magas az önértékelésem, mindig azt gondoltam, vannak nálam szebb, okosabb nők is. Akiket ismerek és már házasok valóban mind szebbek nálam, úgyhogy a külső biztosan fontos, legalábbis férfi szemmel.


-Biztos nem vagyok jó emberismerő, mert olyan szekerek után futottam, amik nem akartak felvenni.


-A hibáimmal szemben túl kritikus vagyok és ezek másokban is zavarnak sokszor.


- Beszédhibás vagyok sajnos, pösze és dadogok. :( Ez a munkámban is elég kellemetlen, épp tegnap tette szóvá egy kollégám, hogy mindenképp keressek egy logopédust mert a szakmai hitelességemet ez eléggé rontja, hiába értek a dolgomhoz. Amúgy én próbáltam ezt az utat, a lámpalázzal szemben egy logopédus is tehetetlen, mert én csak olyankor dadogok. :/ A pöszeséget meg gyerekként kell kezelni, ilyenkor màr nagyon nehéz.


Most tervezek pszichológus menni, hátha tudunk velem valamit kezdeni, de biztos nem lesz könnyű. :/


25/N



2021. aug. 28. 10:52
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
92%
Feltettél egy kérdést, majd tételesen megválaszoltad. Ezért. Én is 25 éves koromig voltam egyedül, meg sem csókolt senki addig. Én is tudom, mi volt a "baj", nem adtam lejjebb az elképzeléseimből. Aztán megtaláltam akit kerestem, 25 évesen. Addig csak szenvedtem. De neked kéne egy jó pszichológus és egy logopédus is. A pöszeség gyógyítható, a dadogás, ha idegi alapon megy, talán terápiával kezelhető.
2021. aug. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem jobb lett volna ha magadról írod ki a kérdést és nem általánosságban.
2021. aug. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
63%

túlválogat, egoista, nem tudja mit akar, nem jó neki semmi és senki, kifogásokat keres, játszmázik sé sorolhatnám.



leginkább ezek az indokok, ha egy nő egyedül marad

2021. aug. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
17%
Az azért van mert maga ellen volt egész addig, manapság egy lányt 12-3éves korától fogva ostromolnak a fiu/férfiak nők ha csak nem totál igénytelen/torz vagy él elszigetelve.
2021. aug. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
68%
mert egyedül akar lenni. Ha nem akarna, akkor összeállna az első szembejövővel.. csak hogy elmondja "nincs egyedül"
2021. aug. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
70%

Tényleg megválaszoltad a kérdésed: Magad nem tartod sokra, de az elvárásaid nagyok és rossz pasik után futsz. Ez egyébként nem ritka.


Beszélgettem az oldalról egy lánnyal, átmentünk facebookra is. Ő előadta, hogy neki nincsenek nagy elvárásai és mégsem talál párt. Szépen kiderült, hogy kb. a világ legjobb kinézetű pasijai felelnek csak meg neki.

2021. aug. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
83%

Te az a típusú lány vagy, aki a harmincas éveidre fogod megtalálni önmagad, rájössz hogy tudod kiigazítani a "hibákat" magadon. Fiatalabbnak fognak hinni, mint amennyi vagy, és míg a kortársaid megöregednek körülötted, te virágozni fogsz. Úgyhogy no worries, mindenki más ritmusban éli az életét, de ezzel semmi gond nincs.


Próbálj folyamatosan fejlődni lelkileg és testileg, keress új utakat és új megoldásokat. A problémák nagyjára már úgyis rájöttél, ahogy elnézem. A legfőbb, hogy soha ne szégyelld magad semmiért - a szégyen a legfeleslegesebb érzés.

2021. aug. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
31%

"Fiatalabbnak fognak hinni, mint amennyi vagy, és míg a kortársaid megöregednek körülötted, te virágozni fogsz."


Ezt a bullshit szöveget:D Gratulálok hozzá. Ilyenek a legretardáltabb önsegítő könyvekben vannak kb. Szabó Péter szint.

2021. aug. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
30%

szia,



csúnya vagy

2021. aug. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
80%
#8 nem tudom, ki az a Szabó Péter, és senkit nem is érdekel. Ne itt okádd ki magadból a frusztráltságodat. Én élettapasztalatból beszélek, nem életundorból.
2021. aug. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!