Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő szingli egész fiatalsága alatt, az szerintetek miért van?

Figyelt kérdés

-Én is egy ilyen hölgy vagyok. Nem elég magas az önértékelésem, mindig azt gondoltam, vannak nálam szebb, okosabb nők is. Akiket ismerek és már házasok valóban mind szebbek nálam, úgyhogy a külső biztosan fontos, legalábbis férfi szemmel.


-Biztos nem vagyok jó emberismerő, mert olyan szekerek után futottam, amik nem akartak felvenni.


-A hibáimmal szemben túl kritikus vagyok és ezek másokban is zavarnak sokszor.


- Beszédhibás vagyok sajnos, pösze és dadogok. :( Ez a munkámban is elég kellemetlen, épp tegnap tette szóvá egy kollégám, hogy mindenképp keressek egy logopédust mert a szakmai hitelességemet ez eléggé rontja, hiába értek a dolgomhoz. Amúgy én próbáltam ezt az utat, a lámpalázzal szemben egy logopédus is tehetetlen, mert én csak olyankor dadogok. :/ A pöszeséget meg gyerekként kell kezelni, ilyenkor màr nagyon nehéz.


Most tervezek pszichológus menni, hátha tudunk velem valamit kezdeni, de biztos nem lesz könnyű. :/


25/N



2021. aug. 28. 10:52
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
0%
Én sem értek egyet a nyolcassal, mert Szabó Péter ilyen hülyeségeket nem ír, és amit te írsz, az is lehet igaz-rád. De te honnan tudod, milyennek fog látszani a kérdező a harmincas éveiben? Lehet, hogy egy megkeseredett, befordult nő lesz, ki tudja? A saját tapasztalatod nem más ember tapasztalata.
2021. aug. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
17%

Frusztráltságot?:D Jössz a szar semmitmondó szövegekkel aztán baromi mély gondolkodást próbálsz sugallni. Ez sem volt több mint egy belemondom a világba motiváló szöveg. Fiatalon megházasodtál? A te életed csodás hiszen mindenki szeret. 40 vagy és nem házasodtál meg? Az igazi partner most fog rád találni és sokkal jobban fogjátok egymást értékelni, hiszen mögöttetek van egy csomó tapasztalat a fiatalokkal szemben. Na ennyire baromi mély gondolat volt a te 2 percesed is.


Az meg, hogy belemondod a vakvilágba, hogy 30 évesen fogsz virágozni:D Azt se tudod, hogy néz ki:D Semmit nem tudsz róla:D A hajszínét is max tippelnéd:D


11-es

Annak ellenére, hogy nem értesz velem egyet ugyan azt leírtad amit én, csak próbáltad polkorrekten megfogalmazni:)

2021. aug. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
0%

Nem ir? Looool



Az osszes szociopata coach arrol papol, hogy te mennyire egyedi es csodalatos vagy mar a letezesedtol. a tobbi ember meg mennyire nem er fel hozzad, es le kell oket nezni, ha nem annyira egoista, mint a coach novendek.


Igaza van a nyolcasnak

2021. aug. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
Én dadogok, és tök érdekes lenne látni egy nőt is dadogni. Ez meg a pöszeség nem problémák
2021. aug. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
57%

#13 Mindenki egyedi és csodálatos, elég gáz, ha te nem így látod. Viszont Szabó Péter nem ír olyat, hogy ha nincs pasid, akkor harminc fölött virágozni fogsz. Ilyet senki nem ír. A kettő között nincs korreláció.

#12 Én abban nem értettem egyet, hogy Szabó Péter ilyet ír, vagy hogy ez önmagában hülyeség, hiszen a hozzászóló életében lehetett így. Az enyémben is így volt. De attól a kérdezőében még nem biztos. Viszont nincs olyan helyzet amit pozitív gondolkodással ne lehetne jobbá tenni.

2021. aug. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
0%

Konkretan nem irja, hogy 30 felett viragozni fogsz


Azt irja, hogy MINDIG viragzol. Egoista kepzo.


Nincs olyan helyzet? Akkor majd megmondom annak, akinek minden csaladtagja meghalt, nincs penze vagy hajlektalan, esetleg gyogyithatatlan beteg, hogy osszon meg szabo peter idezeteket, es maris jobban fog aludni a betonon.


Ez kb alomvilag.

2021. aug. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
81%
#16 Én már minden élő családtagomat eltemettem, elváltam, van egy gyerekem aki gyógyíthatatlan beteg. És virágzom még mindig. Tudod, miért? Mert soha, soha nem adom fel. Semmi egoizmus nincs abban, ha tisztában vagy az értékeiddel, ha nem adod magad bagóért, ahogy mondani szokták. De sokkoló lehet ezt olyan ember számára hallani, aki utálja magát meg a többi embert is. Ráadásul a negatív hozzáállásod annyira mérgező hogy nyilván egészséges lelkű ember nem akar sokáig a közelében tudni. És ez téged tovább frusztrál. Amíg nem változtatod meg a gondolkodásodat magadról és a világról, mindig egoistának fogod tartani a normális, egészséges embereket, neked pedig csak a lelki nyomor jut.
2021. aug. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
17%

Decuki.



Pont errol irtam feljebb. Aki nem osztja a szent irast, az negativ, nyomorult, xy hozzaallasu,mergezo stb. Es mar most is megy a dobalozas es szemelyeskedes, mert ezek a motivacios guruk ezt tanitjak. Aki nem olyan, mint te, az nyomorult, ki kell rekeszteni, mert mergezo.


Ha te ennyire mindenki felett alsz, miert szemelyeskedsz es vitatkozol ismeretlenekkel a neten?


Pont arrol irtam, hogy akit nem vesznek be a kis klubba, az ki van rekesztve, ilyen-olyan blabla. Egoistakepzo.


Igy lenne otosom a lotton.



Szekta.

2021. aug. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
83%
Nem neveztelek nyomorultnak, azt írtam, te nyomorítod meg saját magadat. De sosem fogod beismerni, mert neked kéne változtatni és azt nem akarod. Nem állok senki felett, sosem mondtam vagy gondoltam ilyet. És nem személyeskedtem. Aki nem tudja elfogadni az egészséges önszeretetet, az nyilván utálja magát. És nem azért kerülik el, mert szektások, hanem azért mert nagyon idegesítő azt hallgatni hogy lehúzod a másikat is, magadat is, és minden segítő szándékot visszautasítasz.
2021. aug. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
36%
Mert egy pasi sem jó neked, mindig feljebb teszed a mércét.
2021. aug. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!