Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő szingli egész fiatalsága alatt, az szerintetek miért van?

Figyelt kérdés

-Én is egy ilyen hölgy vagyok. Nem elég magas az önértékelésem, mindig azt gondoltam, vannak nálam szebb, okosabb nők is. Akiket ismerek és már házasok valóban mind szebbek nálam, úgyhogy a külső biztosan fontos, legalábbis férfi szemmel.


-Biztos nem vagyok jó emberismerő, mert olyan szekerek után futottam, amik nem akartak felvenni.


-A hibáimmal szemben túl kritikus vagyok és ezek másokban is zavarnak sokszor.


- Beszédhibás vagyok sajnos, pösze és dadogok. :( Ez a munkámban is elég kellemetlen, épp tegnap tette szóvá egy kollégám, hogy mindenképp keressek egy logopédust mert a szakmai hitelességemet ez eléggé rontja, hiába értek a dolgomhoz. Amúgy én próbáltam ezt az utat, a lámpalázzal szemben egy logopédus is tehetetlen, mert én csak olyankor dadogok. :/ A pöszeséget meg gyerekként kell kezelni, ilyenkor màr nagyon nehéz.


Most tervezek pszichológus menni, hátha tudunk velem valamit kezdeni, de biztos nem lesz könnyű. :/


25/N



2021. aug. 28. 10:52
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:

20-asra reagálva: a legtöbb érdeklődömmel az volt a gondom, hogy legalább 300 km-re laktunk egymástól. Nekem ez egyetemistaként sajnos nem fért bele sem az időmbe, sem az energiámba. Illetve volt 1 valaki, akivel már az első beszélgetésünk sem sikerült valami fényesen, így nemet mondtam, amikor randira hívott. Őszintén nem akartam áltatni magunkat.


Akik meg nekem tetszettek, nos én kétszer nyíltan próbálkoztam és mind a kétszer nyíltan nemet kaptam. Ez még kamasz koromban volt. Volt 2 alkalom, amikor viszont nem próbálkoztam sem nyíltan, sem sehogy mert az egyik férfi jóval idősebb volt nálam, a másikról pedig tudtam, hogy fülig belezúgott egy másik lányba (aki meg egy másik srácba), úgyhogy elengedtem a dolgot. :D


A netes ismerkedéses próbalkozásokat meg inkább nem szeretném említeni. Totális csalódás, diplomás nőként nekem nem erre van igényem. És még ha csak a külsőről lenne szó,viszont amikor nem tudunk a számomra általános szinten beszélni, az nekem sajnos nagyon kevés.


Muszáj intellektus tekintetében egy szinten lennie a két félnek, ezt én nagyon fontosnak tartom. Plusz a hasonló érzelmi intelligenciát. Akiben mind a kettő meg lett volna, olyat valóban nem találtam még. :(


Az megint más kérdés, hogy beismerem, későn érő típus vagyok. Nem mindenkinek volt/van a naiv/gyerekes énemhez türelme (ezt a kritikát nagyon gyakran megkaptam.)

2021. aug. 28. 23:07
 22/50 anonim ***** válasza:

2 alkalom azért nem a világ.

Tinderen baromi sok lányra rá kell írni, ha akármit is akar valaki és ugyan ez igaz minden társkeresőre vagy bármely fórumra. Az, hogy neked lányként 2x nem jött be... hát kapnak 2 alkalomtól nagyobb pofont is sokan. Nem kell ettől megfeküdni.

Milyen diplomád van?

2021. aug. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:
Nem szeretném konkrétan bevallani, de BTK-n szerezhető diplomám van és momentán PhD hallgató vagyok.
2021. aug. 28. 23:55
 24/50 anonim ***** válasza:
0%
ez sokat megmagyaráz
2021. aug. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
0%
Valamiért sejtettem, hogy bölcsész karon végeztél valamit és nem természettudományi területen:D Valamiért a bölcsész diplomával vannak a legnagyobbra az emberek, hogy Intelligencia, meg diploma:D
2021. aug. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
100%
#25 Persze, pont ezért büfédiplomázzák le a bölcsészt és sokan kerek perec kijelentik, hogy CSAK a reál végzettséget tekintik valódi diplomának. Egy mérnök igen, egy bölcsész nem. De ha egy mérnök vagy informatikus keres maga mellé hasonló érdeklődésű párt az okés, ha sportoló sportoló párt keres, az is. De nehogy egy bölcsész annyit elvárjon, hogy a párja könyveket olvasson vagy legyen jártas bármiben, aminek kulturális értéke van, mert rögtön jönnek a jelzők.
2021. aug. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
0%

Hidd el nem véletlenül kérdeztem meg, hogy milyen végzettsége lett és csak rámondom, hogy "hú nem reál akkor majd jól beszólok":D Látszik a hozzáállásán:D


Amúgy mindig az a beszólás fáj a legjobban aminek van alapja:D

2021. aug. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
100%
Meg amelyik igazságtalan megkülönböztetés. Mint ez is.
2021. aug. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
0%

Megkülönböztetés?

Mármint, hogy rákérdezek mentalitás alapján és "véletlenül" eltalálom a dolgokat?:D

2021. aug. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 A kérdező kommentje:

Én sosem értettem mi a baj a bölcsészkaron szerezhető diplomákkal, nem mindegyik WC-papír. Az esetleg meg sem fordul az emberek fejében, hogy egyeseket nem érdekelnek a reál területek, főleg a nőket kevésbé, illetve hogy az általános iskolai tanítónők is bölcsészkaron képződnek? Mégis ki tanítaná a nagy mérnökök, orvosok gyerekeit, ha nem a bölcsészkarosok?


Azért egyes embereknek illene néha magukba nézni, hogy most akkor kinek is nagy az elvárása meg az egoja, már elnézést. Ha egy mérnök nem áll szóba egy bölcsésszel. Amúgy én nem ezt látom, sokan házasodnak 2 ellentétes területről akár.


És hogy miért PhD-zok, miért akarok kutatni, egyetemi oktató lenni? Egyrészt az itteni oktatók többsége 45-65 közötti és nagyon kéne új szemléletet vinni az oktatási rendszerbe. Egyrészt, másrészt pedig itt használhatom az angoltudásom, szerencsére nem dísznek van a C1-es papírom. Cikkeket kell írni, illetve angol nyelven is van a szakom, oktathatok külföldi hallgatókat.


Azért beszédhibával valóban nehéz kicsit ez a pálya én úgy érzem. :/ És szeretném a lehető legtöbbet nyújtani.


De igazából nem szükséges bizonygatom, hogy céltudatos vagyok és igenis beleteszem az energiát abba, amit csinálok, mert aki röpstartból lenéz mindenkit (is), az úgysem fogja megérteni, hogy egy bölcsész sem feltétlen tud elbeszélgetni egy kasszással, a semmiről, az időjárásról, vagy hogy a szomszéd Marcsi mit főz vasárnap ebédre. Mert voltam diákmunkán, szerettem, de nekem nem ez az életcélom, és a PÁROMNAK is legyen több.


És ha ez nem reális elvárás, csak mert "bölcsész" vagyok, akkor nagyon sajnálom. :D


Nem hiába nem akarom elárulni a szakom, mert valahol éreztem, hogy csak a pocskondiázás fog menni.

2021. aug. 29. 14:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!