Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki szingli az hol ismerkedjen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szingli az hol ismerkedjen mégis?

Figyelt kérdés

Engem nem érint, mivel párkapcsolatban élek szerencsére, de néha olvasok válaszokat, és a válaszadók szinte minden lehetőséget kizárnak, ezért is vagyok kíváncsi arra, hogy aki felteszi a kérdést, hogy hol ismerkedjen, annak mit javasolnak az emberek?


Mert pl ha kiírod, a Pesten Hallottamba pl, hogy keresem azt a lányt, mik a válaszok? Szólítsd legközelebb meg.



Ha itt felteszik a kérdést, hogy Tinderen kívül hol ismerkedjen valaki, mi a válasz? Az, hogy élőben.



Ha valaki kiírja ide, hogy az utcán, a buszra várva szabad-e ismerkedni akkor meg kijelentetik, hogy nem, mert utcán nem ismerkedünk, mert az már szánalmas, és kéttségbeesettséget mutat, ok, nem ismerkedünk utcán, Tinderezni nem Tinderezünk mert "húspiac", Facebook-on ne írjunk rá senkire, mert az nem ismerkedésre van kitalálva, ne ismerkedj munkahelyen se mert oda dolgozni mész, ne ismerkedj boltba, mert oda vásárolni, ne ismerkedj tömegközlekedési eszközön, mert az creepy, persze, ne ismerkedjen senki sehol, mert ismerkedni creepy :)


Szóval kíváncsi vagyok, hogy a mai szinglik hol ismerkednek, ha minden lehetőség le van szavazva (legalább is az itteni válaszok alapján)


2021. aug. 21. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Nézd, ez a tételes lista, hogy hol ne akarjál ismerkedni férfiként, nem szolgál másra, minthogy legyen mire fogni, hogy lerázhassák a számukra nem vonzó férfiakat, illetve az átlagpasiknak eleve elvegye a kedvét, hogy kezdeményezni merészeljenek.


Nyilván mélységesen felháborodik egy nő, ha egy átlagpasi zavarja mondjuk a vásárlás közben, de gondolhatod mennyire fontos a bevásárlás, ha egyszer csak ott áll előtte az álmai pasija. Semennyire. Az ő esetén természetesen nem baj, ha ismerkedni akar, sőt neki kifejezetten örülnek.


A nők a szabályokat az átlagpasiknak állítják fel és mindig kivételt tesznek a számukra vonzó férfiak számára, így megy ez.

2021. aug. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Ugyanígy a Facebookon: ne írogassanak ránk ismeretlen férfiak, de a nagyon jó pasiknak természetesen örömmel válaszolunk.
2021. aug. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Kit érdekel, hogy ezen az oldalon mit írnak? annyiszor megkaptam már privátba, hogy dögöljek meg és kössem fel magam, hogy 20 életem volna se tudnám teljesíteni.
2021. aug. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 moozygoo ***** válasza:
64%
csodálkozom hogy valaki még nem trollkodta ide hogy "élet"
2021. aug. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
1. Válaszban minden benne van. Ennyi. Egy nő.
2021. aug. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
1 esnek igaza van. Ugyanez társkeresőkön... Felesleges a hosszú bla bla szöveg ha nem vagy jóképű teljesen mindegy mit írsz
2021. aug. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!