Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A szingli bulikba mindenki...

A szingli bulikba mindenki azért megy, hogy ismerkedjen?

Figyelt kérdés

Én csak buliznék bár ha úgy van nem küldök el egy srácot. Viszont gondolom ilyenekbe is csak azért járnak, hogy éjszakára dugópajtit keressenek. Vagy van olyan aki ilyenkor tényleg azért megy, hogy találkozzon valakivel aki épp egyedül van mint ő? Nehezen tudom elhinni, hogy az ilyen bulik tényleg az ismerkedésre mennek. Szerintem senki nem foglalkozik azzal, hogy te most zöld vagy piros szalagot viselsz. vagy tévedek?

fiúk mentetek már ilyen buliba azért, hogy ha esetleg láttok egy szebb lányt akkor elkérhessétek a számát, hogy másnap nyugodt körülmények között lebeszéljetek egy randit?



2014. febr. 26. 08:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. febr. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"gondolom ilyenekbe is csak azért járnak, hogy éjszakára dugópajtit keressenek. Vagy van olyan aki ilyenkor tényleg azért megy, hogy találkozzon valakivel aki épp egyedül van mint ő?"


Van ilyen is, olyan is. Ne általánosíts.

2014. febr. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"fiúk mentetek már ilyen buliba azért, hogy ha esetleg láttok egy szebb lányt akkor elkérhessétek a számát, hogy másnap nyugodt körülmények között lebeszéljetek egy randit?"


Ha mennék, én főleg ezért mennék, nem egyéjszakás kalandért.

De ha megismerkedsz valakivel, mindenképpen kockázatot vállalsz. Enélkül nem működik.

2014. febr. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha a Hódítás Éjszakájára meg az ilyenekre gondolsz az csak parasztvakítás, azért h arany árba eladják a piákat meg h csak költsd a pénzt. Ismerek olyan lányokat akik dettó az ilyen helyekre járnak és a szerencsétlen pasikkal kifizetettnek mindent majd lelépnek.


Ja és ha össze is jön valami én nem lennék biztos benne h a csaj nem HPV-s v ilyenek.

Továbbá valszeg előttem vagy 200 srác járt benne korábban, vagyis olyan tág mint az univerzum és nem csak lent hanem valszeg fent is.

Az ilyen nekem nem kéne mer ezek tipikusan azok a nők akik csak a külsőségekre utaznak. Ezeknek nem érdekes h kivagy lényeg h milyen vastag a tárcád.


Persze az ilyenekre midig is volt és lesz is igény, csak ennek a következményeit nem én fogom viselni.

Nemi beteg lassan lerohadó pénisz, nem kívánt apaság, tönkre ment máj...


25 F

2014. febr. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Őőő Én lány vagyok és nem igaz rám amit leírtál. Csak bulizni mennék de nyílván ha jönne egy szimpatikus pasi akkor nem küldeném el. Csak azért kérdeztem ezt, hogy ha ilyen helyen valaki leszólít akkor mennyire lehetek biztos abban, hogy másnap is megkeresne-e vagy itt is mindenki csak egy éjszakára keres partnert.
2014. febr. 27. 20:41
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem tartom valószínűnek hogy megkeresne.


Ha esetleg tizenéves vagy pl 16 akkor le kell h lombozzalak a te korosztályodbeli fiuk nem a párkapcsolatra mennek. Legalább is nagy átlagba nem mivel még tombolnak a hormonok és egyébként fogalmuk sincs h h működik egy normális kapcsolat.


Pl ez akkor lesz jó ha van benne kölcsönös bizalom, közös érdeklődés, közös programok beszélgetések, jó sok tolerancia...

Na azt elfelejtheted h te a tizenévesektől ezt megkapd. Sanszosan most is csak a buli pia, szex, drogok motiválják őket leginkább és abszolút komolytalanok. (Nagy részük legalább is.)


Csak egy kérdés szerinted mért van annyi tizenéves v fiatalabb nő idősebb pasival ?

Mert agyilag érettebbek és tudják h mit akarnak és sanszosan kevésbé vagy nekik megdöntött trofea mint az előzőeknek.


Ja és ha ilyen helyre mész bulizni akkor biztos h pénzéhes ribinek fognak nézni. De ettől még megteheted.


4-es.

2014. febr. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
19 vagyok. Szóval én inkább már a huszonéves korosztályt érdeklem szerintem...
2014. febr. 27. 21:36
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát abba már sanszosan találsz komolyabb embereket.

Pl az ilyen 23-27-es korosztályban.

Gondlom idősebb nem kell ?

2014. febr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
27 a maximum
2014. febr. 27. 21:44
 10/10 anonim ***** válasza:

Háhá így legyen ötösöm :)

Biztos h találsz majd valakit aki megfelel, jó vadászatot.

2014. febr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!