Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt más is, aki szingli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt más is, aki szingli 35 felett is (elég gáz), elcseszte az életét és már a pokolba kívánja az életet?

Figyelt kérdés
Én pl 36 évesen is megalázó bérért, diplomásként az államnak dolgozok. A randin ha meghallják, hogy te diplomásként 210 ezret keresel, akkor 5/4 nő szeme kikerekedik, hogy ettől egy gyárba is jobban keresnél. És ehhez még csak csúnyának sem kell lenni (átlagos vagyok), h ne legyen utána sohasem 2. randi. Nektek mi az oka, hogy egyedül ,,pusztultok" majd el (35 felett elcseszett férfiként szinte remény sincs semmire sem)?
2021. aug. 19. 13:16
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
9%

Szia kérdező!Nem is tudom mit gondolsz, mikor ismizel.Egy rendes átlag nő is elvár manapság 4-500 e ft, havi fizut, és az még nem is aranyásó.

LEgyen saját lakásod, meg autód, ez a minimum.

Ez sok nőnek is megvan, ezalatt én se állnék veled szóba.

Ez még a minimum szint, hogy meggondoljam megéri veled tovább dumcsizni tárkerin vagy nem,

Utások, wellnesz, egyéb hétvégi programok még nincsenek is itt.

2021. aug. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
1-es, tudom. Már 2 éve nem is ismerkedem. Elég volt.
2021. aug. 19. 13:21
 3/30 A kérdező kommentje:
Autóm van, de lakás? Soha nem lesz. Mint sok 100 ezer magyarnak sem.
2021. aug. 19. 13:22
 4/30 anonim ***** válasza:
82%

Egy rakat 30-40 es pasiismerosom/haverom van


A fele bűnőző drogozik, masik fele idősebb es gazdag legális, harmadik fele átlag, most akarnak céget ősszehozni, vkik kulfoldre mentek, a közös bennük, hogy mégis d.gnak összevissza mindenkit, boldogak edzenek, hülyítik a nőket, elenyésző kis százalékuk az, aki szerelmes es komolyban van.


Hogy lehetsz te meg ilyen depresszios? Itt inkabb ez a kérdés :D

2021. aug. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
*összehozni
2021. aug. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Én még 30 se vagyok, de általában hasonlóan érzek. Igaz én gyáva vagyok és nem merek ismerkedni sem.
2021. aug. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
97%
Te milyen nőkkel ismerkedsz, akikkel első randin téma a fizetésed? Életemben nem hallottam senkitől, hogy egyáltalán randi időszakban ilyesmi felmerül.
2021. aug. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
97%

Csak nekem fura, hogy első randin szóba jön mennyit keresel? Volt már elég sok randim, de erről konkrétan sosem beszélgettem senkivel. Egyébként személyszerint engem csak a saját fizetésem érdekel, annyi "elvárásom" van, hogy legyen munkája, életcélja annak akivel ismerkedem.

25/L

2021. aug. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha első randin rákérdez, hogy mennyi az annyi akkor nyugodtan mondj neki egy nagyobb számot és a kövi randit felejtsd el:)
2021. aug. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

#7 -essel értek egyet.


Egyszerűen én sem értem ezt a fizetés/ki mennyit keres havonta kérdést....


Erről akkor esik szó mikor odáig jutunk, hogy na akkor összeköltözünk-


Alapból semmi köze hozzá a másiknak.

2021. aug. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!