Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt más is, aki szingli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt más is, aki szingli 35 felett is (elég gáz), elcseszte az életét és már a pokolba kívánja az életet?

Figyelt kérdés
Én pl 36 évesen is megalázó bérért, diplomásként az államnak dolgozok. A randin ha meghallják, hogy te diplomásként 210 ezret keresel, akkor 5/4 nő szeme kikerekedik, hogy ettől egy gyárba is jobban keresnél. És ehhez még csak csúnyának sem kell lenni (átlagos vagyok), h ne legyen utána sohasem 2. randi. Nektek mi az oka, hogy egyedül ,,pusztultok" majd el (35 felett elcseszett férfiként szinte remény sincs semmire sem)?
2021. aug. 19. 13:16
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Utolsó: és az se mindegy, milyenek a kollégák, fogatlan alkeszok, akikkel a csak a (be)baszásról lehet beszélgetni vagy multinál dolgozó diplomás értelmiségiek.
2021. aug. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Én ugyan csak 32 vagyok , de a mai napig nem értem hogy miért kéne párkapcsolatokkal foglalkozzak úgy amúgy meg egyáltalán ?

Én OKJ 54-el kapok 300 E-s szóval valami nem ok azzal a diplomával.


A párkapcsolatokat meg meghagyom másnak. Lehet örülni. Ha ez valakinek annyira hiányzik.


Am a Szingli az aki a saját akaratából van egyedül.

2021. aug. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..



Tessék még az ilyeneknek is van nője te meg itt sírsz :DDD

2021. aug. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
50%
Jaj, ne picsogj mar, 6 het alatt meg lehet tanulni egy webprogramozoi alapot, amivel mar kapsz penzt, nem is lkeveset. Regen 1/10 ennyiert a banyaba is lementek a ferfiak a penzert. Nem lehet, hogy te nem erzed magad elegge ferfinak ahhoz, hogy penzt keress?
2021. aug. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

24: Ezzel óvatosan. Elég nagy az állami porhintés az ilyen "6 hét alatt programozó" dolgokkal, csak azt nem értem, akkor miért nincs 6 hetes sebészképzés, hisz hiány van!?

Rá mernéd bízni az életed egy 6 hetes sebésztanfolyamosra? Hát a céged vállalatirányítási rendszerének írását egy 6 hetes programozóra? Szép-szép, de hogy mennyire valós, az majd kiderül.

2021. aug. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
65%
Azert nem atomfizika. Ma mar egy info erettsegiben is linkeket meg kepeket kell kicserelni, hamarosan aktualis lesz a gyereknek, en meg belellapoztam egy felkeszito kiadvanyba.
2021. aug. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
81%
26: Igen, csak egy info érettséginek annyi köze van egy valós programozói állás betöltéséhez, mint Lagzi Lajcsinak egy villamosmérnökhöz.
2021. aug. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
A webprogramozas az informatika legalja. Akinek programozo diplomaja van, az mar nagyivben keruli. Pont ezert is keresettek, mert a semminel tobb tudas kell hozza, de akinek tobb van, az meg az eletben nem fogja csinalni. Nyugodtan vagjan bele mindenki, aki keveset keres a szakmajaval. Ezt is unni fogja, de legalabb penze lesz.
2021. aug. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
81%

28: "webprogramozas az informatika legalja"

Nem definiáltad a webprogramozást, de remélem érzed, hogy az nem csak html tagekből áll. Ma a netbankodtól kezdve a spotify-ig (ami egy keret nélküli böngészőben futó valami) minden IS webalkalmazás, akár tetszik, akár nem.

2021. aug. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Neked gáz és emiatt eret vagdosnál, másnak meg lehetőség.
2021. aug. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!