Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt más is, aki szingli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt más is, aki szingli 35 felett is (elég gáz), elcseszte az életét és már a pokolba kívánja az életet?

Figyelt kérdés
Én pl 36 évesen is megalázó bérért, diplomásként az államnak dolgozok. A randin ha meghallják, hogy te diplomásként 210 ezret keresel, akkor 5/4 nő szeme kikerekedik, hogy ettől egy gyárba is jobban keresnél. És ehhez még csak csúnyának sem kell lenni (átlagos vagyok), h ne legyen utána sohasem 2. randi. Nektek mi az oka, hogy egyedül ,,pusztultok" majd el (35 felett elcseszett férfiként szinte remény sincs semmire sem)?
2021. aug. 19. 13:16
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
80%
Hidd el, hogy nem a fizetésed a gond, hanem a mentalitásod. Ne süppedj bele a depizésbe és az önsajnáltatásba, és ne legyenek irreális elvárásaid. Tűzz ki rövidtávú kis célokat magad elé, és úgy haladj hétről hétre, hónapról hónapra, évről évre. Kezdj el valamit mozogni - saját testsúlyos edzés, futás ingyen van. Feltölt energiával, megnő tőle az önbizalmad. Járj el túrázni, olvass verseket, nézz meg egy jópár elvontabb, művészfilmeket. Hidd el sok nő van, akiknek nem a pénz számít, hanem egy szerető társ és egy jó beszélgetőpartner. Ismerek néhány olyan párt, ahol a nőnek volt háza (örökölték amúgy), a a csávó költözött hozzájuk, még kevesebbet is keresnek. De nekik nem ez a lényeg, hanem hogy van egy megbízható szerető társuk, és nagyo boldogok együtt.
2021. aug. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
46%
10: Pedig viszonylag hamar szokta érdekelni az embert, hogy boncorvos vagy vagy informatikus, esetleg közmunkás. Ebből lehet a bérre következtetni is.
2021. aug. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Utolsó, sportos vagyok, szeretek is sportolni, de inkább egyedül szoktam.
2021. aug. 19. 14:24
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Az nagyon jó. A sportosságra és a személyiségedre fektesd a hangsúlyt. Amúgy is annak kellene lenni elől, nem annak, hogy mekkora vagyont tudtál felhalmozni. Próbálj meg olyan nők felé nyitni, akinek a szemlyiség számít, és a személyiségedben fejlődj elsősorban akkor.
2021. aug. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Pedig viszonylag hamar szokta érdekelni az embert, hogy boncorvos vagy vagy informatikus, esetleg közmunkás. Ebből lehet a bérre következtetni is.


Pontosan, és mindig megkérdezik elsőre h mit dolgozol. Ha mondjuk olyat mondasz, aminek nyilvános a bértáblája vagy rengeteget hallani róla a híradóban, hogy mennyit keresnek, akkor elég hamar rájön a hölgy, h ezzel nem érdemes hosszabb távon tervezni. Szinte majd minden tanult ismerős hölgy (most ide beletartozik mindenféle diplomás nő a szoc munkástól a jogászig) magánal jóval jobban kereső férfival van (főleg mérnökök, itsek, orvosok, nagyvállalkozók, közgazdászok, vagy népszerű szakik).

2021. aug. 19. 14:33
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Az én fizum nem a legfényesebb, cserébe tök laza a munkahely, az orvos vagyis egészségügyi szakdolgozó barátnőm jobban keres nálam. De ő sose ezt nézte, hanem hogy milyen vagyok, vele hogy bánok, Vannak-e céljaim és afelé haladok-e.
2021. aug. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Oké, az megint más ha az orvos barátnőd keres 700 at te meg 500 at nettóba, nagyon nem 200 ezres kategória egyik sem... Az a baj, hogy nincs olyan nő, akit ne érdekelne ez, aki kicsit is normálisabb nő és nem irtó ronda (nem insta csajra gondoltam).
2021. aug. 19. 14:48
 18/30 anonim ***** válasza:
Tökmindegy ki mennyit keres. Egy segédmunkás simán többet kereshet egy diplomásnál, különösképpen mióta 25 év alatt megkapják a bruttó fizetést. Ez nem szakmától függ. 22 éves ápoló simán többet kereshet így, mint én diplomás informatikusként.
2021. aug. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Már bocs, de én 260-at keresek, a barátnőm meg 330-400-at attól függően mennyit ügyel a kórházba 24 órásba... És kösz, hogy nem ismered, de pénzlesőnek vagy irtó rondának titulálod. Látod, mondtam, hogy a mentalitásoddal van a baj.
2021. aug. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Én 250-ért ülök egy irodában.


Egyik szakmunkás ismerősöm építkezésen dolgozik 360-ért, de nem minden a pénz...én pl. nem mennék nyáron 35°-ban tetőre azért h 360-at kapjak.

2021. aug. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!