Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mennyire tekintik ellenfelüknek az ilyen csajokat, a pasikért folyó küzdelemben?

Figyelt kérdés
[link]
2021. szept. 11. 07:58
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

Nőként nem szoktam "küzdeni" senkivel, mert nem kell. Ezzel a lánnyal meg pláne nem vagyok egy kategória, nyilván van akinek ő tetszik, van akinek nem, de nekem semmiképp nem vetélytárs, mert hiába dekoratív, nem zavarjuk egymás köreit.

Én kapcsolatra az értelmiségibb csávókkal ismerkedtem mindig is, ami nem egy merítés az ilyen instás, plázsos arcokkal. Egyéjszakásra jöhettek a hülyék is, de ahhoz meg kb mindegy hogy hogy nézel ki. Épp eleget jártam bulikba ahhoz, hogy lássam, hogy a nagyon nem vonzó nők is egy perc alatt fel tudnak szedni szexben reménykedő pasikat. Ellenben a férfiak vért izzadnak sokszor. Példa: Én elég jól nézek ki. Egyik este szexelni volt kedvem, hazamentem a Moriból egy csávóval, csináltuk, jó volt, de semmi extra. Utána rám írt, hogy találkozunk-e még. Válaszoltam neki, hogy nem, köszi. Mert azért hülye volt szegény, beszélgetni halál lett volna vele. Erre mikor legközelebb mentem a Moriba láttam, hogy egy kb 100 kilós, zsíros hajú, nem szép arcú csajjal smárol nagyban.

A férfiaknak sokszor ennyire mindegy. Örülnek ha lyuk van. A nők meg válogathatnak kedvükre. Aztán ha komoly kapcsolatról van szó, akkor már mindjárt más a helyzet, mert az a nőknek is nehéz. De csak szexre a legkevésbé vonzó nő is bármikor kap valakit.

Az, hogy a nők szeretik cicomázni magukat, csak egy hóbort. Én is szeretem, mert egótuning ha megnéznek. De amúgy smink meg kihívó ruhák nélkül is megnéznek, csak úgy jobban. Ha kirakom a mellem, meg felteszek egy rúzst, az egy instant önbizalom booster. De anélkül sem lenne nehéz pasit fogni. Ez a nőknek inkább csak egy hobbi. De a férfiak meg leszarják nagyrészt, csak lyuk legyen, pont nem érdekli őket a smink meg a haj.

2021. szept. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

Mennyire más élményeink vannak. Engem aztán senki nem akart sem buliban, sem szórakozóhelyen felszedni, pedig baromira nem vagyok ronda. De olyan szinten szégyellős vagyok (félénk, intorvertált, stb.), hogy soha nem volt ilyenben részem, hogy megtapasztaljam, hogy megy ez. Mondjuk nem is biztos, hogy baj... Ki tudja. Már nem vagyok fiatal, szóval ez kimaradt.


Az biztos, hogy ismerkedés (pláne egyéjszakás) idején két nő nem fog egymásnak esni egy férfi miatt. Ha már egy ideje tart a kapcsolat, akkor azért lehet más a helyzet, pl. az egyik kedvenc filmemben (Törzsvendég) két nagyon jó nő egymásnak esik a fiatal Mickey Rourke miatt.

2021. szept. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!