Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mennyire tekintik ellenfelüknek az ilyen csajokat, a pasikért folyó küzdelemben?

Figyelt kérdés
[link]
2021. szept. 11. 07:58
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
30%

Sztem a nagy segg az égő. Anyámnak van ekkora meg az 50 éves tanáraimnak.


Az olyan pasik akik az ilyen tipusra buknak, azok jobb is ha engem elkerulnek.

En vekony sportos alkat vagyok, 4 kezláb pl a hasam is behorpad, barátom gepárdnak hív. Es sok pasi el van tőlem ájulva mikor alig ruhában lát meg(pl a körzeti doki is)


Szoval a nagyseggűek nekem jók arra hogy megszűrjék a pasikat.

2021. szept. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
59%
Mosd le az arcáról az ujjnyi vastag alapozót, a szemfestéket, a szemöldökét nézd meg, ha nincs kifestve, plusz vedd le a videóról a filtereket, aztán tedd fel a kérdést.
2021. szept. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
91%
Mivel nekem nem azok a férfiak a célcsoportom, akik az ilyen magamutogató rongyokra csorgatják a nyálukat, így nem tekintem annak.
2021. szept. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
93%

nem kuzdok egy pasiert sem, semmilyen nokkel. aki elvarja, hogy mas nokkel kuzdjek erte, szamomra az nem ferfi, hanem egy onelegult ficsur es nem kell.


ezen kivul a ferfiak, akik nekem bejonnek es akiknek en bejovok, ertelmileg kicsit magasabb szinten vannak annal, minthogy tiltokon bugyiban pics@jukat mutogato, ostoba 20 eves csajokkal osszealljanak. tehat semennyire sem ereznem versenytarsamnak az adott not.

2021. szept. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
90%
Soha nem küzdöttem pasiért, pedig ronda is vagyok. Küzdés nélkül is találtam mindig normális férfit.
2021. szept. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
11%

Alepontbol latszik hogy itt is sok a nagyseggű, mert ugy néz ki sértettem egyesek önérzetét. Szoval valogathatsz kérdező itt is :D

1.

2021. szept. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
4%

Nagyon. Nagyon , nagyon. A nők minden lélegző nunival rendekkezőt erős konkurenciának tartanak. Ami már betegség .

Pl: itt írtak.

Napi sok sok kérdés , nőktől:

- utálom anyósom. Mert a párom havonta egyszer köszönöm neki. Egyenezen okok miatt utálom az összes női rokonát... . S itt 10-ből 9 fajtárs igazat ad a kérdezőnek.

- utálom a szomszéd nőt mert a férjem a buszmegállóban köszönt neki... . A fajtársak válasza, rohadt féreg a férjed. S az egy agysejtű kérdező elégedetten nyugtázza, hogy ő egy normális földi lény.

2021. szept. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
97%
Aki az ilyen nőkért él-hal, azzal valószínűleg amúgy sem egymást keressük más téren sem.
2021. szept. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
95%

Pasikért folyó küzdelem...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Igen, mert olyan rohadt nehéz jó nőként találni valakit, hogy egymást tépjük az utcán, ha szembejön egy ilyen popsifüles.

Akit tud vinni, azt hagy vigye! Váljék egészségére!

2021. szept. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
13%

Utolso a baj azert van mert a pasik egy csettintessel elcsabithatoak.

Azt hiszik a nők hogy ez a kulsőről szól, hogy a szebbért dobják a masikat.

Pedig nagyon nem.

A pasiknak 10 bol 10 bejon. Az utcan latott nőket, ha lehetoseguk lenne meghúzbák az összeset

2021. szept. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!