Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mennyire tekintik ellenfelüknek az ilyen csajokat, a pasikért folyó küzdelemben?

Figyelt kérdés
[link]
2021. szept. 11. 07:58
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
61%
Senkit nem tekintek vetélytársnak, max bevesszük 3.iknak
2021. szept. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%
Sose harcoltam férfiért. Akinek nem kellek, az menjen keressen jobbat. Inkább a primitívebb csoportokra jellemző ez az összeverekedés, mint pl. a romáknál. Láthattátok a Maounika sóban is mik mentek. De ott hímek is ütötték egymást nők miatt. Az értelmesebb emberek méltósággal viselik a kudarcot, majd tovább lépnek és előbb-utóbb megtalálják a hozzájuk illő partnert.
2021. szept. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem is tudom. Így én is kinézek, csak nem tolom a kamerába, hanem inkább a humorommal és az odafigyelésemmel hódítok, ami mellett az, hogy látszik a külsőmön, hogy nem szrok bele, csak apró extra.


Azok a hapsik, akiknek ilyen habitusú nők kellenek, nekem nem kellenek, mert nem tudok rájuk velem egyenrangú férfiként tekinteni, csak valami alacsonyabbrendűként.


Szóval egyezzünk meg abban, hogy eleve nem érzem magam versenyhelyzetben.

2021. szept. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%
Az van, hogy nem vagyok kompetitív. Nem csak ebben, semmiben. Aki rám mozdul, annak valószínűleg én tetszem, ha nekem is tetszik, akkor minden király, ha nem, igazából akkor is. Egy seggel úgyis csak egy lovat tudok megülni, nem számít, hány embernek tetszem, elég ha egy van, akivel ez kölcsönös.
2021. szept. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%

Helyes csaj, de az ilyen nőkre két típus gerjed: a "jó munkás ember", meg a kamaszgyerek.


Gondolom nem képzeled, hogy én egy melós miatt ökölharcba bonyolodnék egy másik kiéhezett nővel, valamint pedofil sem vagyok.


Sajnálom, hogy csalódást okoztam neked!

2021. szept. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%

Nem versengzek egy nővel se.

Minek adnek egy férfi egójára azzal, hogy verekedek érte és engedem, hogy a saját nemem ellen úszítson? Nincs ingyen ego boost...


Egybéként sem akarok más nőket lehúzni csak mert jobban vagy rosszabbul néznek ki. Sőt, támogatom őket és kiállok értük, ha kritizálják vagy degradálják őket.

Ha egy nőnek sikerül "ellopni" a barátomat, az barátom hibája, mert engedett a csábításnak. Ha egyszer megtette, másodszor is megteszi, nem a nővel volt a probléma. Mindig is idegesítettek azok a lányok, akik csakis a másik nőt hibáztatták, ha megcsalta a párjuk, a palinak meg képesek voltak megbocsátani és eltűrni hogy újra meg újra megcsalja.


Itt is egyből nekiállt valaki szétszedni a lányt a külseje miatt, ahelyett hogy szimplán a kérdésre valaszolt volna. A kérdező meg ilyenkor dörzsölgeti a markát, hogy igen "igazam volt👹👏🏻".

2021. szept. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:

#20


Nem vagyok barátságban az incelekkel szóval most nagyon mellé lőttél. Ha esetleg arra céloztál, hogy én magam is az vagyok, akkor ismét mellé.


Az is nyilvánvaló, hogy a Richard Dawkins által felvetett gondolat nem korlátozódhat az összes férfira... A könyve alapvetően az állati viselkedésről szól, az evolúció génközpontú szemléletéről. Az emberre csak mellékesen tért ki... Aki otthon van ebben a témában, az nagyon jól tudja, hogy a természetes szelekció kiejti az egyedek, fajok egy részét.


Tehát a gondolat max arra vonatkozik, hogy az embereknél inkább a nők küzdenek az értékes hímekért, ebben a tekintetben a férfi az értékesebbnek tűnik. A férfiak ugyanis fele annyit sem törődnek a külsejükkel, mint egy nő. Ezt elég egy buliban megnézni, a csajok sminkje, haja, ruhája, stb. tökéletes. Ezzel szemben a férfiak nincsenek úgy kidíszítve.


Akkor melyik nem akar jobban megfelelni a másiknak?

2021. szept. 11. 16:42
 28/42 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy a csajok nem maguknak akarnak megfelelni, hanem másoknak?
2021. szept. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:

Aki meg azt mondja, hogy nem küzd egyetlen férfiért sem, az vagy nagyon fiatal, vagy tapasztalatlan.


Alapvetően a szex sokkal, de sokkal nagyobb befektetés egy nőnek, mint egy férfinak. Ezért alakult ki az, hogy a nők válogatnak. Mármos, feltehetően az összes szingli nő eljut addig a pontig - főleg úgy 30 felett - hogy a pasik csak meg akarják dugni, ami azért gáz, mert a karrierje építgetése után le akarja magát már kötni.


Na most, ha találkozik egy olyan pasival, akit erre alkalmasnak ítél meg, akkor nem szívesen fogja elengedni. Sőt, amíg nem egy pár, kialakulhat más nőkkel szembeni rivalizáció is. Egy férfi esetében azonban nem feltétlenül ilyen drámai a helyzet. Ha szigorúan evolúciós pszichológiai szemszögből nézem a dolgokat, neki a szex kevesebb befektetés, és rengeteg partner van a világon, akin keresztül terjesztheti a génjeit.

2021. szept. 11. 16:50
 30/42 anonim ***** válasza:
100%
Az az igazság, hogy nem mindenki akarja magát "lekötni", így egyáltalán nem helytálló a feltevésed :D
2021. szept. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!