Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mennyire tekintik ellenfelüknek az ilyen csajokat, a pasikért folyó küzdelemben?

Figyelt kérdés
[link]
2021. szept. 11. 07:58
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:

#28


Nézzük pl. a siófoki Plázst. Mindenki tudja, hogy bulizóna lévén elismert ismerkedési zóna is. A nők 90%-a, aki ott van, úgy öltözködik fel, hogy hangsúlyozza az idomait, színessé teszi magát. Ha ezt valóban csak maga miatt tenné, akkor ez lenne a hétköznapi viselet. Ez azonban nem feltétlenül így van. Ráadásul azt is nagyon jól tudja, hogy az olyan cucc vonzani fogja a kanos pasikat. Miért vállalná ezt be, ha nem azért, mert meg akar ismerkedni ott valkivel, vagy csak figyelmet akar?


Ez olyan, mintha valaki az FTC szurkolók körében állítólag nem akarja, hogy felfigyeljenek rá, mégis Újpest FC mezt vesz fel. :)))

2021. szept. 11. 16:56
 32/42 anonim ***** válasza:
Azért mert úgy érzi jól magát. Amikor én felveszek olyan ruhát ami " hangsúlyozza az idomaimat" azért veszem fel, hogy magabiztossan érezzem magam, nem azért, hogy a kanos pasik a nyakamba lihegjenek. Sajnálom, hogy ezt kell mondjam, de a nők nem mindent a pasik kedvéért tesznek, hiába hiszed azt.
2021. szept. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, ugye te vagy az a csávó, aki folyton itt hazudozik a boldog párkapcsolatáról, meg a külföldi feleségéről?


Azt nem tudom, hogy incel vagy-e, de hogy súlyosan defektes, az tuti.


A kérdésedben felvetett állítást meg a kis feleségeddel beszéld meg (aki gondolom az anyukád), biztos nagyon értékelni fogja, hogy a nőkre köpködsz unalmadban egy anonim oldalon.

2021. szept. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:

Nem én vagyok az, összekeversz valakivel.


Az meg, hogy egy evolúciós pszichológia hipotézis felvetése miatt incelnek/defektesnek gondolsz, inkább téged minősít, mint engem.


Az elméleti fizikusok felvetéseinek nagy része is megy a kukába, miért kellene akkor rosszul érznem magam, ha (esetleg) itt is tévedek?

2021. szept. 11. 17:07
 35/42 A kérdező kommentje:

Anonim módon? Haha. Te nem vagy otthon.


Aki akar nyugodtan írjon rám privátban. Felvállalom magam. Nem egy nővel ismerkedtem már meg innen. :D


Light_01 vagyok.

2021. szept. 11. 17:09
 36/42 A kérdező kommentje:

Aki akar még Face-en is beszélhet velem hívásban.


Viszont ez nem mondható el az oldal felhasználóinak többségéről, akik full anonim módon kommentelnek.


Szóval nem, barátom. Nekem nincs mitől félnem. Inkább te vagy az, akit frusztrál a kérdés.


De ne felejtsd el, hogy amit kérdeztem, nem teljesen az én felvetésem volt, hanem Richard Dawkins-é.


Dawkins pedig korunk egyik legnagyobb gondolkodója:


[link]


;)

2021. szept. 11. 17:13
 37/42 anonim ***** válasza:
100%

Nem körülöttetek forog a világ, kicsim. Mi csak próbálunk a legjobb önmagunk lenni.


Sajnálom, hogy tőlem kellett megtudnod. 😘

2021. szept. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:
Majd ennek utána nézek még. Úgyis megyek bulizni.
2021. szept. 11. 17:30
 39/42 anonim ***** válasza:
100%

most komolyan szerinted az a bizonyitek arra, hogy a ferfiak ‘ertekesebbek’ es a nok kuzdenek ertuk, hogy egyes nok bulik alkalmaval kirakjak a melluket es agyig kisminkelik magukat? ne nevettess mar, ez nem erveles, ez valami ostoba bullshit, amit osszezagyvalsz a fejedben mindenfele konyv altudomanyos elmeletevel.


egyreszt nem csak a miniszoknyas, fullsminkes nok leteznek, bar nyilvan a magadfajtanak a farmer-polos, egyazerubb, smink nelkuli lanyok fel sem tunnek. masreszt az, hogy egy no kioltozik, ad magara nem biztos, hogy a ferfiak figyelmenek felkeltese miatt van, de meg ha ez is az ok, messze nem azt jelenti, hogy o versenyzik a pasikert. pont forditva: egy dekorativ, feltuno no tobb ferfinak szemet szur, tehat inkabb erte megy a harc.

harmadreszt pedig a ferfiak is kioltoznek, kitesznek magukert, csak hat naluk nincs smink meg dekoltalt miniruha es a fel liter kanszagu parfum meg a hajzsele nem olyan feltuno. de hidd el, sok ferfi ugyanannyira keszul az ilyen bulikra, mint a nok, csak a sajat eszkozeikkel.

egyebkent pesig eleg csak itt korulnezni, mennyi csajozos kerdes jon, mennyien keresik ketsegbeesetten a nokhoz vezeto utat. nem az jon le, hogy mi nok versenyeznenk ketsegbeesetten.


igen, kisminkelem magam egy buliba es akar meg egy rovid szoknyat is felveszek. ha ugy van, flortolok is egy helyes ferfival es elvezem, DE ha feltunik a szinen egy masik no es azt latom, hogy a pasit o is erdekli, akkor inkabb hagyom a francba es lelepek, nem pedig elkezdek pavaskodni a masik novel, hogy na vajon ki nyeri el a pasit. ee kb minden ember igy tesz, akinek olyan 80 felett van az IQ-ja..

2021. szept. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%

Nyah, elveszett, amit írtam.


A lényeg az, hogy régebben a férfiak ugyanúgy díszítették magukat, mint a nők. Elég régi fényképeket nézni akár főnemesekről, akár polgárokról, akár a parasztságról.


A férfiak is ugyanúgy kinyalták magukat és ugyanúgy adtak a külsejükre, mint a nők.


Hogy egy kicsit felidézzük ezt, íme néhány öltönyös, kalapos videó. Igaz, nem kerestem régi felvételeket táncoló paraszt férfiakról, de szerintem most ez is megteszi, ezek a férfiak csinosan vannak felöltözve és nagyon szépen táncolnak, ami roppant vonzó és szexi.

https://www.youtube.com/watch?v=FEWi3l1ghD4 - JSM

https://www.youtube.com/watch?v=yvhpJSNjEtY - JSM


https://www.youtube.com/watch?v=d_ZCrztJ9yw - RoboSwing Dance

https://www.youtube.com/watch?v=3sqhZScxVG8 - RoboSwing Dance


Arról is olvastam, hogy Amerikában a tanult fekete nők nem találnak maguknak fekete férfi partnert, mert a férfiak vagy böriben vannak, vagy kábítószereznek/piálnak, vagy tanulatlanok.


Összegezve (bár nincs túl szépen levezetve és elegánsan megfogalmazva): a mai nők azért pattintják ki magukat és azért igyekeznek, mert sz.r a felhozatal a férfiakból és azt a kevés jót akarják megfogni, akik azért elfogadható színvonalt hoznak.

2021. szept. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!