Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mennyire tekintik ellenfelüknek az ilyen csajokat, a pasikért folyó küzdelemben?

Figyelt kérdés
[link]
2021. szept. 11. 07:58
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
93%
Ha egy pasinak ilyen nő kell, akkor engem kerüljön el széles ívben.
2021. szept. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
80%
10 csak azért, mert neked csupán alkesz józsi jutott, aki az összes barátnődet meghúzná (ha felállna neki), még nem kell általánosítani...
2021. szept. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:

"Igen, mert olyan rohadt nehéz jó nőként találni valakit, hogy egymást tépjük az utcán,"


Hát, ha nem is fizikailag, de egyértelműen megy a cicaharc. Richard Dawkins vetette fel Az önző gén című könyvében azt, hogy az állatokkal szemben az embernél a nők azok, akik inkább színesek. Ők festik az arcukat, meg ilyenek, így inkább a férfi tűnik az értékesebb nemnek. A hagyományos magyarázat szerint persze a nők nem a férfiak miatt szepítkeznek, de szerintem Dawkins elég jól rátapintott a lényegre.


Ha ezt a kérdést úgy tettem volna fel, hogy egy más típusú vonzó nőt mutatok, abban is találtak volna a női kommentelők hibát, ami egyértelműen jelzi, hogy zavarja őket más nők szépsége. Ez utóbbi témát kissé már Almási Kitti is feszegette az egyik könyvében kissé.

2021. szept. 11. 09:12
 14/42 anonim ***** válasza:
89%
Nincs pasikért folyó küzdelem. Teljesen mindegy, hogy a videóban látható lányról, vagy a gepárd testű horpadt hasú lányról van szó, nem versengek. Ha a másiknak ő kell, legyen boldog vele.
2021. szept. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező te túl sok brazil szappanoperát néztél :D Abban voltak ilyen drámák, hogy a csajok megtépték egymást a kockafejű Alejandróért.


A való életben is tépik egymást a csajok, de inkább csak az éretlenebbje, és nem a pasikon, hanem hogy kinek jobb a frizurája meg ilyenek. De remélhetőleg ebből kinőnek egy bizonyos kor elérésével.

2021. szept. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:

A 13-as kommentemben utaltam rá, hogy nem feltétlenül fizikai harcról van szó.


A növényeknél is zajlik a "létért folyó küzdelem", de nyilván nem szó szerint.

2021. szept. 11. 09:21
 17/42 anonim ***** válasza:
95%

#13: A férfi az értékesebb nem? Menj fel társkeresőre!

Nem tudom, hogy ki volt az a bölcs ember, aki először mondta, de örök igazság: ezen a világon csak a fas2 van ingyen.

Nem ismerek olyan nőt, aki ha szexet akar, fizetnie kéne érte. Ellenben ott van a legősibb mesterség: rengeteg férfi fizet is érte, hogy puncihoz jusson pár percre.

Most akkor mi értékesebb? Amiért pénzt kapsz, vagy amit úton-útfélen ingyen akarnak rádtukmálni?

2021. szept. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
95%

13

"Richard Dawkins vetette fel Az önző gén című könyvében azt, hogy az állatokkal szemben az embernél a nők azok, akik inkább színesek. Ők festik az arcukat, meg ilyenek, így inkább a férfi tűnik az értékesebb nemnek."


Igen, ezért szülnek a férfiak gyermekeket és így ők gondoskodnak főleg az emberiség fentmaradásáról!

2021. szept. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
68%
Nekem nőként vonzónak tűnik ez a nő. És még azt is elhiszem, hogy a férfiak nemhogy őt, hanem kábé bárkit meghúznának, aki egy kicsit is jól néz ki. De asszem emberek vagyunk, gátlások vannak (különféle gátló tényezők), úh. ez nem valósul meg. Mellesleg azt gondolom,hogy peteérés napján egy nő is bárkivel lefeküdne. (Sőt, a hormonok különös játéka miatt sok terhes nő is igen kívánós, és lehet, hogy ha a párjától nem kap szexet, máshol keresné, de ugye ez már túl illetlen lenne.)
2021. szept. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
89%

pedig kis incel baratid annyira mondogatjak itt, hogy meg a kover, csunya nokert is sorokban allnak a jo pasik es minden no ugy valogathat, ahogy epp kedve tartja. a tarskeresokon elsopro tibbsegben vannak a ferfiak. akkor most mi is a helyzet?


az, hogy ez nem nemfuggo. egy ertelmes, csinos nore ugyanugy tobben hajtanak, mint egy helyes, inetelligens ferfira. az mas kerdes, hogy magara valamit is ado ember se nem versenyzik, se nem hagyja, hogy erte ‘versenyezzenek’ az ellenkezo nemuek.


egyebkent en a nem szoltam le a csaj kulsejet. azzal nincs baj, csinos. DE valoszinuleg sotet, mint az ejszaka, ha tiktokon mutogatja a segget bugyiban. az osszes ferfinak, akihez valaha kozom volt, hanyingere van az ilyen ostoba, magamutogato, online vilagban elo noktol, tehat hiaba, hogy relative csini, nekem tuti nem lenne konkurencia. amelyik ferfinak ez kell, az vigye, valoszinuleg azzal a ferfival amugys lennenk ertelmileg egy szinten. egy 20as evei elejen jaro, szinten tiktokon szocializalodott, mumosolyu szepfiut tudok hozza elkepzelni, aki engem nem mozgat meg semmilyen ertelemben sem.


egyebkent pedig (az ertelmesebb) ferfiak nem allatok, hogy ha meglatnak egy baratnojuknel szebb not, egybol megdugjak es a noknek rettegni kell minden pillanatban, hogy jon egy masik. ez csak a szar kapcsolatokban van igy.

2021. szept. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!